Sałatki, to jedne z najzdrowszych dań. Dzięki dużej zawartości warzyw, są istną bombą witaminową. Z dodatkiem przepysznych, słodkich ziaren kukurydzy, tworzą kulinarne arcydzieło. Kukurydza może być głównym składnikiem naszej sałatki lub stanowić tylko jej element. Idealnie smakuje w sałatkach z kurczakiem i makaronem albo w wydaniu wegetariańskim z pieczarkami i krótkimi kluskami. Dla naprawdę głodnych, polecamy sałatkę z ryżem i słonecznikiem lub kurczakiem.

Podczas sezonu grillowego nie może zabraknąć na stole sałatek. Kukurydza wspaniale podkreśli smak grillowanych warzyw, dlatego warto spróbować sałatki z jej dodatkiem. Podczas uroczystego obiadu, w formie przekąski, doskonale sprawdzi się sałatka z serem i kukurydzą. Podczas takich uroczystości nie może też zabraknąć przepysznej sałatki z majonezem. Ułożona warstwami, zachwyci znajomych i rodzinę. Jeśli lubicie eksperymenty, to kukurydza nadaje się do nich idealnie. Pomyśleliście kiedykolwiek o zestawieniu z nią sera białego? Sałatka z tymi dwoma składnikami jest bajecznie pyszna!

Kukurydza to niezwykle wdzięczne warzywo. Mała, lekko słodka, nadaje sałatkom zupełnie nowego smaku. Warto wypróbować ją w kuchni!

Polecane przepisy do kategorii Sałatki z kukurydzą

Znaleźliśmy 804 przepisów w kategorii Sałatki z kukurydzą

Sałatka hawajska

Sałatka hawajska

bogusia82 bogusia82

Dodaj do ulubionych


Wybierz listę:

Sałatka z selera

Sałatka z selera

anja3107 anja3107
3

Dodaj do ulubionych


Wybierz listę:

Sałatka awaryjna

Sałatka awaryjna

MałaMi89 MałaMi89

Dodaj do ulubionych


Wybierz listę: