wasze propozycje dla informatyków

Obserwuj wątek

Odp: wasze propozycje dla informatyków

arunia
  • arunia

  • Posty: 51
  • Przepisy: 21
  • Artykuły: 0
no proszę odświeżenie starego wątku przyniosło pozytywny efekt
Tylko się cieszyć

Odp: Odp: wasze propozycje dla informatyków

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Tit napisał(a):

hihi - nie spojrzałam, to pewnie ta jego panna już wróciła

Ale dzięki temu wątkowi poznałam link do ciekawej książki kucharskiej. Dzięki Tit

Odp: wasze propozycje dla informatyków

hihi - nie spojrzałam, to pewnie ta jego panna już wróciła

Odp: Odp: Odp: wasze propozycje dla informatyków

arunia
  • arunia

  • Posty: 51
  • Przepisy: 21
  • Artykuły: 0
Myślę, że kolega Marek nie jest zainteresowany ostatnia aktywność 24 paź 2010, 14:49

Odp: Odp: wasze propozycje dla informatyków

Mam jeszcze jedną propozycję: w tej książce kucharskiej są idealne propozycje dietetyczne - przepisy przygotowała doświadczona pani dietetyk. Wszystkie są lekkie, niskokaloryczne i bardzo różnorodne. Nie przejmuj się , że to dla diabetyków - są to przede wszystkim zdrowe przepisy:
https://gotujmy.pl/100-przepisow-przy-diecie-cukrzycowej,przepisy,75384.html
pzdr,
Tit

Odp: wasze propozycje dla informatyków

Hm - temat rzeka - pooglądaj sobie sałatki Iwy643 - Jak wejdziesz na jej profil, to ci się wyświetli cała masa sałatek, większość dietetycznych. Pozdrawiam, Tit

Odp: wasze propozycje dla informatyków

arunia
  • arunia

  • Posty: 51
  • Przepisy: 21
  • Artykuły: 0
źle temat sformułowany i chłopak został olany

jak nadal potrzebujesz pomocy w kuchni to pisz na prv zawsze pomogę koledze po fachu

wasze propozycje dla informatyków

mc418a
  • mc418a

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam,

Nazywam się Marek jestem informatykiem. Dotychczas pracowałem w godzinach 7:30 - 15:30, dodatkowo miałem dziewczynę która o mnie dbała.
Ostatnio zmieniłem pracę i pracuję od 9 do 17, a dziewczyna wyjechała na rok na Erasmusa i tu się zaczyna problem z jakim zgłaszam się do Was.

Jak każdy facet potrafię robić kanapki i jajecznicę, ale raczej długo tak nie pożyję.
Czy pomogły/li byście mi znaleźć przepisy z którymi poradziły sobie początkujący?
Chodzi o to, że musi być to jedzenie które mogę zabrać w pudełku do pracy i tam ew. podgrzać w mikrofali i zjeść. Poza tym coś co mogę przygotować dzień przed.
Dobrze by było gdyby kuchnia była zdrowa, nalegałbym nawet na dania gotowane na parze (mam parowar z trzema poziomami). Poza tym sałatki i inne. Raczej bez żółtego sera (ale mam wymagania...).
Moja dama na pewno wyładnieje po roku w Hiszpanii i nie chcę żeby po powrocie zastała obraz fast foodowej nędzy i rozpaczy

P.S. gdyby Panie z forum mogły zaproponować na co miałybyście ochotę gdybyście wróciły do domu po niemal całorocznej nieobecności

Dziękuję za propozycje i sugestie.
Pozdrawiam,
Marek

zmieniono 3 razy (ostatnio 24 paź 2010 14:58 przez mc418a)

Odpowiedz na/ edytuj wasze propozycje dla informatyków