Thermomix

Obserwuj wątek

Odp: Thermomix

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
mam Thermomix od ponad 15 lat i jest naprawdę idealny.
obrazek

Odp: Thermomix

Boloo
  • Boloo

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja używam Speedcook. Polski produkt. Jakość nic nie odbiega od reszty tego typu urządzeń.

Odp: Thermomix

kulinarny świat
ja również posiadam ten nadzwyczajny wynalazek. Jestem zachwycona skróceniem czasu przygotowań potraw, są np. ciasta których ręcznie nie wymieszać się tak jak robi to thermomix. jedyny minus tego sprzętu to zdecydowanie cena- ale prawda jest taka ze jak ktoś korzysta z niego cały czas, codziennie to szybko się o tym zapomina.

Odp: Odp: Thermomix

kohersen
  • kohersen

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Małe sprostowanie, zdecydowałem założyć własne forum tematyczne na stronie www.kohersen.net.pl

Odp: Thermomix

kohersen
  • kohersen

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pozdrawiam każdego klienta który zdecydował się na zmianę swoich nawyków kulinarnych i posiada urządzenie klasy Termomix lub Kohersen.
Szanowni Państwo mam dla was doskonałą wiadomość, specjalnie dla was tworze miejsce regularnych "wirtualnych" spotkań gdzie można razem pogotować i w oparciu o powyższą technologie stworzyć coś pysznego.
Zakładam że już nawet nie zaglądacie do swoich książek kucharskich i potraficie samodzielnie tworzyć kulinarne arcydzieła...mniam mniam
Bardzo zależy mi na waszym doświadczeniu ponieważ docierają do mnie sygnały, że jesteście pozostawieni sami sobie. Wiec apeluje do waszej wyobraźni i zapraszam na facebooka profil Kohersen. Oczywiście wiem, że wśród czytelników znajdą się osoby które dla zasady wykazują swoją racje bez względu na treść dyskusji... Pozdrawiam was cieplutko i z przykrością informuje, że na mojej stronie będziemy "tylko dyskutować" na temat tego jak coś smakowitego przygotować w Termomixie lub Kohersenie.

Odp: Thermomix

stokrotka24
O matko Ależ cena zabójcza Trochę myślę przesadzają bo kogo na taki wydatek stać, dodam że nie konieczny wydatek

Odp: Odp: Thermomix

beetuussiiiaaaa
Malgosia30 napisał(a):

Posiadam to urządzenie od kilku dni i jestem zachwycona. Ogromnym plusem jest szybkość przyrządzania potraw i duuuużo mniej bałaganu, ponieważ używamy głównie jednego naczynia.
Naprawdę wszystkim polecam.



my mamy w domu ten sam to jestb na Twoi,m zdjeciu ... ja strasznie lubien krem z pieczarek. ;]

Odp: Thermomix

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Ależ nie ma za co.

Odp: Thermomix

PaniMISIOWA
Dzięki Zuzi

Odp: Thermomix

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
To zależy jaki kto ma apetyt. Na moją 3-osobową rodzinkę to w zupełności wystarcza.
Zawsze można dogotować bo przecież gotowanie zupy nie trwa tak długo w thermomixie.

Odpowiedz na/ edytuj Thermomix