A co jeść będąc w ciąży??

Obserwuj wątek

Odp: A co jeść będąc w ciąży??

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
i tak właściwie je to na co ma ochotę i nawet w bardzo rozsądnych porcjach

Odp: A co jeść będąc w ciąży??

wio
  • wio

  • Posty: 69
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 3
Wszystko na co ma sie ochote tylko z umiarem nie tuczyc siebie i dziecka-pozdrawiam

Odp: A co jeść będąc w ciąży??

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
pamiętajcie o mięsku,jego podrobach-to bogate źródło żelaza,niestety słabo wchłania się gdy szalejemy sobie z mlekiem i jago przetworami

Odp: Odp: Odp: A co jeść będąc w ciąży??

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Dzięki, dbać dbam i dbać będę Na szczęście mało ma smaków w stylu lody o północy, a właściwie prawie w ogóle. Fakt, zdarzają się napady na puszkę Coca-Coli czy też Grycana, ale to sporadycznie i raczej wszystko jej podchodzi co na co dzień pichcę

Odp: Odp: A co jeść będąc w ciąży??

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Przy pierwszej ciąży jadłem ogromne ilości serów i owoców....do drugiej już mnie nikt nie namówił

Bahus powiedz jak Twoja kobieta to zrobiła jak Cię namówiła do ciąży Uchyl rąbka tajemnicy

Pablito Twoja żonka powinna jeść to na co ma ochotę i tyle ile chce, ciąża to najlepszy okres w którym można jeść ile tylko kobieta chce potem to już same diety Niech tylko unika serów pleśniowych (czy dojrzewających nie wiem która nazwa jest bardziej odpowiednia), surowego mięsa, z owocami to też ostrożnie bo w niektórych dużo cukru. Ja zajadałam się na początku frytkami ale szybko mi minęło,,,a potem ochota na lody...a na czekoladę i słodkie nie mogłam patrzećza to teraz nadrabiam Gratuluje i dbaj o swoją Panią i Maleństwo.

Odp: A co jeść będąc w ciąży??

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Przy pierwszej ciąży jadłem ogromne ilości serów i owoców....do drugiej już mnie nikt nie namówił
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: A co jeść będąc w ciąży??

Byle nie za dużo tych klusek, ja miałam w ciąży smaka na włoską kuchnię, w zupełnie nie włoskich ilościach... i bardzo mi się przytyło

Odp: A co jeść będąc w ciąży??

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Kobieta sama wie czego potrzebuje nie mozna przesadzać.
Jedna bedzie jeść czekoladę przegryzając śledziem inna zasmakuje w kluskach a jeszcze inna w ogórkach kiszonych
Ja jadlam kilogramami krówki i popijałam mlekiem jak bylo mi za słodko
i tak mi obrzydly ziemniaki z kefirem ze do dziś ich nie tknę .
Ciąza to taki stan ze mogą sie smaki zmienić i to co dotychczas smakowalo odrzuci całkowicie. Jesli lubi owoce to powinna je jeść. Na silę tu nic sie nie da zrobić.
Przy pierwszej ciązy pilam mleko a przy drugiej nienawidzilam nawet tego zapachu .

A co jeść będąc w ciąży??

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Moja żona aktualnie jest i właśnie się tak zastanawiam czego potrzeba jej najwięcej i w czym to się znajduje. Będę wdzięczny za każdą poradę

Odpowiedz na/ edytuj A co jeść będąc w ciąży??