A co lubicie do Kawusi??

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

mocsłodkości
Wow. Tak sernik to bym zjadła. Wygląda niesamowicie. Dostanę przepis na te pyszności? Te warstwy owocowe wyglądają wyśmienicie. Z chęcią bym taki serniczek porwała

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U nas sernik na zimno z brzoskwiniami i truskawkami Doskonały na upalne dni W sam raz do kawy lub herbaty
obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

mocsłodkości
Jak Ci się udało zrobić taką polewę na batonikach? Wyglądają jak ze sklepu. A ta dekoracja robi wrażenie. Z chęcią bym spróbowała takiego batonika. wyglądają czadowo. Dzieciaki byłby zachwycone.

Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

mocsłodkości
Mniam. Muffinki wyglądają wyśmienicie. Zdałaby mi się chociaż jedna do kawy. Nic nie piekłam ostatnio i zachciało mi się małego co nieco. Dostanę przepis?

Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

Ja ostatnio upiekłam pyszne muffinki czekoladowe z rodzynkami i kawałkami mlecznej czekolady. Wierzch polany jest karmelem i posypany kawałkami czekolady i rodzynkami.


Wow. Jakie czadowe muffinki. Uwielbiam karmel. Takie babeczki to bym wcinał aż miło. Bez opamiętania Wyglądają nieziemsko. Nie mieszkasz czasem gdzieś w okolicy?

Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

Dzieciakom chciało się czegoś słodkiego i delikatnego. Używać piekarnika postanowiłam zabawić się bez niego A taki jest efekt


O matko. Jakie fajne. Zjadłbym kilka Jestem ciekawy jak one smakują, bo w dzieciństwie uwielbiałem te batoniki. Mniam.

Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Dzieciakom chciało się czegoś słodkiego i delikatnego. Używać piekarnika postanowiłam zabawić się bez niego A taki jest efekt
obrazek obrazek

Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja ostatnio upiekłam pyszne muffinki czekoladowe z rodzynkami i kawałkami mlecznej czekolady. Wierzch polany jest karmelem i posypany kawałkami czekolady i rodzynkami.
obrazek obrazek

Odp: A co lubicie do Kawusi??

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
U nas, serniczek na zimno i odwrócone ciasto z jabłkami i gruszkami
obrazek obrazek

Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
zbysiowa napisał(a):

gosia56 napisał(a):

Tak nam smakowało ciasto miodownik ze postanowiłam zrobić cos podobnego na dzisiejszy dzień wyszło jeszcze pyszniejsze .


Cudo, ale bym zjadła

Zapraszam juz robię kawusię .

Odpowiedz na/ edytuj A co lubicie do Kawusi??