Anthony Bourdain w Polsce!

Obserwuj wątek

Odp: Anthony Bourdain w Polsce!

Miss Tiffany
Uwielbiałam jego programy i - być może naiwnie - postrzegałam je dość bezkrytycznie do czasu, aż sama nie pojechałam w kilka miejsc, które odwiedził. Zwłaszcza program dotyczący Bretanii delikatnie mówiąc poodrysowywał obraz rzeczywistości.
Tutaj dowiecie się więcej: http://breakfast-at-tiffanys.blog.pl/2013/09/04/cancale/
Z drugiej strony zaproszenie Bourdaina do Polski to interesująca inicjatywa - ciekawa jestem gdzie by pojechał i co chciałby spróbować.

Odp: Anthony Bourdain w Polsce!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Ja właśnie lubię jego rockandrollowy luz Rozumiem, że można czuć się zgorszonym językiem Tony'ego, ale nie wydaje mi się, że on cokolwiek udaje

Odp: Anthony Bourdain w Polsce!

usia_pieczona
Mnie jakoś nie fascynuje człowiek, który udaje luzaka, ciągle przeklina... Ciekawiły mnie jego podróże, ale jego postawa odraża.

Odp: Anthony Bourdain w Polsce!

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Jak chcecie, żeby przyjechał to trzeba zaproponować mu menu pod jego gust a i darmowy przelot też nie zaszkodzi

Polskie jedzenie to on zna ale od Polaków w Ameryce

Anthony Bourdain w Polsce!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Dla wszystkich fanek i fanów Tony'ego Bourdaina mam ekscytujące wieści - na fejsbuku powstała inicjatywa, mająca pomóc ściągnąć Tony'ego do Polski! Dla wszystkich wielkich fanów (jak na przykład ja) to doskonała okazja, żeby się policzyć i zobaczyć jak nas dużo, a kto wie - może podobnie jak w Finlandii nasza inicjatywa przyniesie owoce

Tutaj dowiecie się więcej - https://www.facebook.com/events/612720838796900/613156698753314/?notif_t=plan_mall_activity

Czy to nie wielkie zaniedbanie, że Tony objechał prawie cały świat, a nasz kraj już chyba naokoło trzy razy, a do Polski nie wpadł?! Naprawmy to!

obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Anthony Bourdain w Polsce!