Anty-Walentynki - Wasze rady :)

Obserwuj wątek

Odp: Anty-Walentynki - Wasze rady :)

AnaStG
  • AnaStG

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Patrzcie, to może pomóc przetrwać ten dzień http://koszulkowy.pl/pl/c/ANTYWALENTYNKI/78 Do wyboru do koloru! )))
Mam nadzieje, ze pomogłam

Odp: Odp: Odp: Anty-Walentynki - Wasze rady :)

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

thegrooba napisał(a):

Ja tam walentynki moge miec Dostalam fajne prezenty Nie ma to jak cos praktycznego uwzględniając moje zainteresowania i pasje a nie miśki i serduszka
DUżo orzeszków, duuża ulubiona kawa i hit czyli dekorator KOHN RIKON do ciast , ciasteczek i mufinek elektryczny, z 6 koncowkami i taka do nadziewania pączków np jestem zachwycona

Swietny prezent, na takie Walentynki moge czekac!

takie to tylko dla wybranych

Odp: Odp: Anty-Walentynki - Wasze rady :)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
thegrooba napisał(a):

Ja tam walentynki moge miec Dostalam fajne prezenty Nie ma to jak cos praktycznego uwzględniając moje zainteresowania i pasje a nie miśki i serduszka
DUżo orzeszków, duuża ulubiona kawa i hit czyli dekorator KOHN RIKON do ciast , ciasteczek i mufinek elektryczny, z 6 koncowkami i taka do nadziewania pączków np jestem zachwycona

Swietny prezent, na takie Walentynki moge czekac!

Odp: Anty-Walentynki - Wasze rady :)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Lubie Walentynki. Nigdy nie kupuje kiczowatych gadzetów, choc moja 7-mio letnia córcia czasami nalega.. W zeszlym roku kupilismy jej na Walentynki duza poduche, czerwona w ksztalcie serca i po dzis dzien sie do niej przytula...Wedlug mnie zakup-prezent jest trafiony. W tym roku, prawdopodobnie kupimy jej drugie takie samo serducho, w rózowym kolorze, ale juz po 14-stym kiedy bedzie 50%off ). Lubie Walentynki za to, ze z mezem myslimy w ten dzien o sobie, o nas - to jest fajne, rocznica to juz troszke powazniejsze swieto i tez jest troche inaczej. Mamy juz swoje tradycje, odnosnie posilków, swiec itp. Robimy sobie zazwyczaj prezenty, ale raczej praktyczne. W tym roku kupilismy nowa posciel i wszyscy razem, niedawno ja nalozylismy, cala rodzinka. Od córki, dostalismy z mezem sliczne laurki z serduszkami i zyczeniami Walentynkowymi.
Zgadzam sie, ze jest to swieto totalnie komercyjne, i rzeczywiscie pólki sklepowe uginaja sie od nadmiaru tandetnych rzeczy. Ale kazdego dnia mamy tyle problemów i róznych spraw na glowie, ze taki dzien jak dzis - o ile ma sie bliskie sercu osóbki - warto miec

Odp: Anty-Walentynki - Wasze rady :)

Muzykus
  • Muzykus

  • Posty: 46
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
Jestem jak najbardziej przeciwny takim dziwacznym świętom jak walentynki, czy dzień kobiet. Prawdziwy facet wie, że kochać trzeba cały rok i czcić kobiety 24 godziny na dobę, a jak trzeba to i 25 godzin. A tu jacyś Angole czy Hamrykanie wymyślili Bógwico i każą wszystkim się dobrze bawić. No bo kto durny robi sobie jaja ze święta zmarłych w postaci "halołynu"? Potem wyjdzie na mównicę ten ich Prezydent i wypuści jakiegoś indyka na wolność, a 6 następnych mu upieką i ze smakiem spałaszuje.
Ja sobie tak myślę - żyjmy normalnie jak od wieków u nas przyjęte i nie zwracajmy uwagi na obce wynalazki.

zmieniono 1 raz (ostatnio 14 lut 2011 20:35 przez Muzykus)

Odp: Anty-Walentynki - Wasze rady :)

Marika_1961
Witam ja tam tez nic nie obchodze ale pomimo tego zawsze dostaje od menia to co lubie czyli kwiaty
obrazek

Odp: Anty-Walentynki - Wasze rady :)

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Ja tam walentynki moge miec Dostalam fajne prezenty Nie ma to jak cos praktycznego uwzględniając moje zainteresowania i pasje a nie miśki i serduszka
DUżo orzeszków, duuża ulubiona kawa i hit czyli dekorator KOHN RIKON do ciast , ciasteczek i mufinek elektryczny, z 6 koncowkami i taka do nadziewania pączków np jestem zachwycona
obrazek obrazek obrazek

Odp: Anty-Walentynki - Wasze rady :)

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Czyli parafrazując: PRECZ Z CZERWONYMI SERDUSZKAMI

PS Wyjątek niech stanowią serduszka WOŚP (co potwierdza regułę)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Anty-Walentynki - Wasze rady :)

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
cherry napisał(a):

polcia napisał(a):

Spiskowa teoria dziejów głosi, że walentynki zostały wymyślone przez producentów kiczowatych czerwonych serduszek i wszystkich innych rzeczy, na których da się wcisnąć czerwone kiczowate serduszko. Nie dajmy wcisnąć sobie walentynkowego kitu.


he he he

Odp: Odp: Anty-Walentynki - Wasze rady :)

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
polcia napisał(a):

Spiskowa teoria dziejów głosi, że walentynki zostały wymyślone przez producentów kiczowatych czerwonych serduszek i wszystkich innych rzeczy, na których da się wcisnąć czerwone kiczowate serduszko. Nie dajmy wcisnąć sobie walentynkowego kitu.


he he he

Odpowiedz na/ edytuj Anty-Walentynki - Wasze rady :)