Apel do osób wstawiających przepisy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Apel do osób wstawiających przepisy

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

wymiękłam po prostu
"Składniki: 1kg fasolki szparagowej mrożona 50 dkg boczku wędzonego Czosnek pieprz sól.
Opis przygotowania: Mrożonkę sypiemy do półmiska. Siekamy bardzo drobno 3 główki czosnku i mieszamy z fasolką. Podsmażamy boczek i gotowe."

Chyba nawet wiem,czyj to przepis
Pyzo przygotuj sie na wiecej tego typu przepisów,bo jak jest konkurs to tak jest zawsze niestety

Odp: Odp: Apel do osób wstawiających przepisy

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
wymiękłam po prostu
"Składniki: 1kg fasolki szparagowej mrożona 50 dkg boczku wędzonego Czosnek pieprz sól.
Opis przygotowania: Mrożonkę sypiemy do półmiska. Siekamy bardzo drobno 3 główki czosnku i mieszamy z fasolką. Podsmażamy boczek i gotowe."

Odp: Apel do osób wstawiających przepisy

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
z gazety
obrazek

Odp: Odp: Apel do osób wstawiających przepisy

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
taaaa, właśnie poczytałam nowo wstawione przepisy na sałatki...pojawiło się ich ostatnio mnóstwo, to chyba ze względu na konkursy...pisane taśmowo, bez zdjęć więc nie wiadomo czy wogóle przygpotowywane czy tylko napisane...
Ludzie! co ilość wklepanych bezmyślnie przepisów (część nawet nie zasługuje na miano przepisu) ma do gotowania?! Może ja jestem głupia jakaś, może oświeci mnie któraś z "sałatkowych Królowych"?

Odp: Apel do osób wstawiających przepisy

wio
  • wio

  • Posty: 69
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 3
popieram by wyraznie i dokladnie opisywac przepisy

Odp: Apel do osób wstawiających przepisy

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
smutno mi,tak się cieszyłam,że znajdę ludzi,którzy warsztaty kulinarne w zaciszu domu podnoszą do rangi artyzmu i że poplotkujemy na temat sztuki gotowania, a nie oszukiwania,Pyza,słoneczko głowa do góry,bo mi teżsmutno

Odp: Apel do osób wstawiających przepisy

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
wątpię aby można było udowodnić, że ta sama osoba ma kilka kont: zmienne IP albo konto jedno z domu, inne z pracy...Mam nauczkę na przyszłość...
Szkoda tylko, że tak jest bo z kontruktywnej krytyki osób bardziej doświadczonych od nas samych można się czegoś nauczyć a z czegoś takiego, niestety, nie...

Odp: Apel do osób wstawiających przepisy

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
ok,dziewczyny,ja idę do kuchni pichcić obiadek,na pewno będzie barszczyk ,ale co dalej czas pokarze,może rodzinny klops w/g przepisu mojego taty,bo mielone mam świeżutkie?
hmm...czas zacząć tworzyć,

Odp: Apel do osób wstawiających przepisy

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Ale ja nie moge przejsc spokojnie obok pewnej kwestii... Dotyczy to osob zakladajacych dodatkowe konta, po to by prowadzic chore gry. Weszlam wczoraj Pyzo, by przejrzec Twoj przepis z salatka i zauwazylam, ze przepis zaslugujacy na ocene 5, dostal 1, od razu mnie to zaciekawilo, zrobilam male dochodzenie i ... okazalo sie, ze wystawilas 1 za przepis iwi - przepis byle jaki, w dodatku bez przypraw! Tez chetnie wystawilabym 1 (nie tylko w tym przypadku), ale nie chce zadzierac z takimi typami, bo wiem, do czego to prowadzi. Zreszta, logicznie reasumujac, ta otrzymana przez Ciebie 1 byla przyznana, za '' za duzo ogorka w dekoracji na zdjeciu!'' - paranoja! Podejrzewam kilkoro osób o posiadanie wiecej niz 1 konta, nieuczciwosc i zwiazane z tym bezczelne, nie powinne miec miejsca, posuniecia. Moze ma ktos jakis pomysl jak utrzec nosa takim ''gwiazdom''? Bo ja przy tym wysiadam. Moze moglibysmy utworzyc nowy watek aby zglaszac na nim nasze podejrzenia ku moderatorom, z prosba o sprawdzenie?

Odp: Apel do osób wstawiających przepisy

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Coz, nie kazdy jest propagatorem wszelkich dzialan na wysokim poziomie Jak to w zyciu, czesty scenariusz :]

Odpowiedz na/ edytuj Apel do osób wstawiających przepisy