Apel do osób wstawiających przepisy

Obserwuj wątek

Odp: Apel do osób wstawiających przepisy

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Droga Pyzo! Masz 100% racje, sama wielokrotnie o cos tutaj apelowalam... Dzis juz wiem, ze z moich prosb nic nie wyniklo. Mysle, ze trzeba przymknac oko na wszystko co nam sie tutaj nie podoba, bo jesli tego nie zrobimy, narazimy sie na niepotrzebny stresik. Ostatnio Anula zalozyla watek, aby podawac dokladna ilosc skladnikow, bo przeciez puszka, puszce nie rowna, pudelko smietany, czy opakowania budyni czy innych produktow, moga roznic sie od siebie parametrami. Wiele osob poparlo jej pomysl, no ale... trudno przekonac do niego wszystkich, tym bardziej, ze sa osoby, ktore nie dbaja o jakosc dodawanych przez siebie przepisow.
Nauczylam sie ignorowac pewne sprawy i jest mi z tym duzo latwiej. Ciesze sie, ze dolaczylas do nas. Z mila checia przegladam Twoje przepisy, sa wysokiej jakosci i maja swietne foteczki Pare razy nawet sie na Ciebie zirytowalam - jak mozna byc taka kusicielka i draznic nasze zlaknione podniebienia! A z ta starannoscia, to przyznam sie, ze bywa roznie... mnie rowniez zdarzylo sie ominac jakies literki :/. ale mam nadzieje, ze kiedys nastapi taki dzien, w ktorym bedziemy miec wglad do naszych przepisow, a tym samym, bedziemy mogli korzystac z opcji zmian i poprawek. Pozdrawiam

Apel do osób wstawiających przepisy

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Chciałabym zaapelować do wszystkich osób wstawiających przepisy - piszcie dokładniej np. ile i jakich składników, jeśli 1 oakowanie - to jakiej pojemności, dokładny opis przygotowania (a nie: wszystko wrzucić, wymieszać i gotowe), temperatura pieczenia...itp..W wielu przepisach jest istny chaos! Ja mam wieloletnie, z racji wieku, doświadczenie kuchenne i dam sobie radę nawet kiedy będą nieścisłości, ale miejcie wzgląd na osoby stawiające w kuchni swoje pierwsze kroki albo mało doświadczone. Przepisy umieszczamy tu po to aby ktoś mógł z nich skorzystać więc dajmy mu szansę! Szanujmy siebie i innych :-)
I jeszcze jedno - przed wysłaniem zerknijcie jeszcze raz na to co napisaliście, może wkradł się jakiś błąd ortograficzny albo literówka i jeszcze da się poprawić? Staranność świadczy o nas samych i szacunku do czytających.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Apel do osób wstawiających przepisy