Banany

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Banany

ciasteczka
Ja wkładam banany do papierowej torby i daje w ciemne miejsce Następnego dnia mam pyszne żółte banany

Odp: Odp: Banany

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Dostałam od teściowej sporą ilość zielonych bananów. Co zrobić, żeby te szybciej dojrzały, bo takich zielonych to raczej nikt nie zje, bo mają tyle skrob, że masakra


Ja takie banany kładę z jabłkami w zacienione miejsce. Wystarczy doba i banany są żółte Oczywiście dużo zależy od tego jak bardzo niedojrzałe są owoce. Czasem trzeba czekać trochę dłużej, ale co się odwlecze to nie uciecze


Fajny sposób. Teraz już wiem czemu śliczne żółte banany w przeciągu doby stawały się ciemne Dobrze wiedzieć, że to sprawka jabłek

Odp: Banany

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Dostałam od teściowej sporą ilość zielonych bananów. Co zrobić, żeby te szybciej dojrzały, bo takich zielonych to raczej nikt nie zje, bo mają tyle skrob, że masakra


Ja takie banany kładę z jabłkami w zacienione miejsce. Wystarczy doba i banany są żółte Oczywiście dużo zależy od tego jak bardzo niedojrzałe są owoce. Czasem trzeba czekać trochę dłużej, ale co się odwlecze to nie uciecze

Banany

mocsłodkości
Dostałam od teściowej sporą ilość zielonych bananów. Co zrobić, żeby te szybciej dojrzały, bo takich zielonych to raczej nikt nie zje, bo mają tyle skrob, że masakra

Odpowiedz na/ edytuj Banany