Bawi mnie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Bawi mnie

dża
  • dża

  • Posty: 32
  • Przepisy: 262
  • Artykuły: 1
Z jednej strony to może i jest śmieszne, ale z drugiej to właściwie jest strasznie smutne IMHO

Odp: Bawi mnie

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
też to przed chwilą zauważyłam:-)

Bawi mnie

Babciagramolka
Trochę do śmiechu . Bawi mnie jak niektórzy użytkownicy tworzą fikcyjne konta po to by komentować swoje przepisy . Jakie jest prawdopodobieństwo , ze ktos wstawi przepis a po kilku czy kilkunastu godzinach pojawi się na stronie nowa osoba , która utworzyła konto przed chwilą po to tylko by napisać , ze coś ugotowała i było pyszne .
Kochani - w profilu każdego konta widać ile czasu jest na Gotujmy , czy pisze posty , czy ma jakieś przepisy itp nie róbmy więc sobie obciachu

To samo dotyczy negatywnych ocen i komentarzy . Jeśli czyjś przepis zostanie niekorzystnie skomentowany a potem raptem u osoby która skomentowała pojawiają się 1 lub głupie wpisy z konta które zostało dopiero utworzone to przecież jasne jak słońce kto za tym stoi .

Klony kont są nie tak trudne do wyłapania jak im się wydaje starzy ( stażem ) użytkownicy mają na to swoje sposoby .

A ja podpowiadam , że zawsze lepiej pisać w każdej sytuacji pod swoim nickiem nawet jak jest to trudne .

Miłej zabawy

Odpowiedz na/ edytuj Bawi mnie