Błagam o pomoc!!!

Obserwuj wątek

Odp: Błagam o pomoc!!!

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Oczywiscie że byłam u lekarza, Dawidek ma ostre zapalenie gardła. Na katar maść majerankową ale pomaga tylko na chwilę, mimo to oczywiście ja stosuję. A co to czosnku - jest genialny. Dawid w końcu dobrze śpi Będę go polecać innym mamą I dziekuję za wszystkie rady

Odp: Odp: Błagam o pomoc!!!

mz00ms
  • mz00ms

  • Posty: 1
  • Przepisy: 710
  • Artykuły: 0
Dodatkowo maść majerankowa nawilży śluzówkę nosa i skórę wokół. Skórka nie będzie sucha, tylko nawilżona. Jeśli chodzi o mocniejsze maści to są one na silnych olejkach eterycznych, które nie są wskazane u tak małych dzieci, a na pewno nie wskazane do stosowania pod noskiem.

Odp: Błagam o pomoc!!!

kasperki2
  • kasperki2

  • Posty: 40
  • Przepisy: 255
  • Artykuły: 47
To co piszesz o czosnku, to prawda. Jeśli dziecko jest malutkie i śpi w łóżeczku, czosnek z praski kładzie się pod łóżeczkiem, dla starszych, najlepiej w pokoju dziecinnym wyciśnięty czosnek położyć na grzejniku - sama stosuję u swoich łobuzów. Dodatkowo zaopatrz się w maść firmy ABOCA nazwa maści to grindpectoral + syrop też Aboca nazwa syropu Grindtus. Surop jest w 2 wersjach - dla dorosłych i dzieci - weź tylko dla dorosłych a u swojego malucha wprowadź 1/2 dawki jak dla dorosłego. Sama stosuję. Są to bardzo dobre produkty. Jeśli mały da Ci zakropić nos to żeby było kompleksowo kup euforbium ( krople do nosa ). Maścią smaruj go pod nosem a na wieczór wysmaruj mu plecki i piersi. Nie ma możliowsci aby nie pomogło Ja taki zestaw aplikuj swoim maluchom.

Odp: Błagam o pomoc!!!

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
stare i dobre
MAŚĆ MAJERANKOWA
stosuję to u mojej córki, zaczęłam gdy miała 2 miesiące i pierwszy katar. dziecko może spokojnie oddychać. cena śmieszna bo chyba 2 zł

Odp: Błagam o pomoc!!!

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
a byłaś u lekarza?

Błagam o pomoc!!!

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Mój półtora roczny syn ma katar, bardzo się męczy podczas oddychania a co najgorsze nie może spać! Próbowałam różnych środków dostępnych w aptece ale nie są zbyt wiele warte... Słyszałam że można kłaść obok śpiącego dziecka mały woreczek z czosnkiem dzięki czemu będzie mu się lepiej oddychało... podobno 3 dni i po katarze... ale nie jestem przekonana, znacie może jakieś inne domowe sposoby...?

Odpowiedz na/ edytuj Błagam o pomoc!!!