Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa - konkurs!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa - konkurs!

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Tit napisał(a):

Moja Kaja (lat 9) też zrobiła - trochę przykre, że nie mogła wziąć udziału w konkursie

piękna kartka...widać, że ma fantazję córka...gratuluję zdolności

Odp: Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa - konkurs!

Moja Kaja (lat 9) też zrobiła - trochę przykre, że nie mogła wziąć udziału w konkursie
obrazek

Odp: Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa - konkurs!

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Wszystkim mamom serdecznie gratuluje takich uzdolnionych dzieci a i sama dziekuje w imieniu Natalki za wyróżnienie.

Odp: Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa - konkurs!

iwa643
  • iwa643

  • Posty: 58
  • Przepisy: 5470
  • Artykuły: 4
Czytałam bardzo dziękujemy za wyróznienie

Odp: Odp: Odp: Odp: Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa - konkurs!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Hej hej Zwycięzcy konkursu zostali wyłonieni - więcej informacji w artykule na stronie głównej.

Odp: Odp: Odp: Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa - konkurs!

PaniMISIOWA
iziona napisał(a):

małe dzieci wkładają w to całe swoje serduszko
Moja Hania ma 4 latka i jej dzieła są przepełnione fantazją, mimo tego, że czasami tylko ona wie co dany obrazek przedstawia.


Właśnie tak pomyślałam, jak zobaczyłam tego Mikołaja i dlatego tak mnie ujęła właśnie ta kartka :-)

Odp: Odp: Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa - konkurs!

iziona
  • iziona

  • Posty: 76
  • Przepisy: 1306
  • Artykuły: 0
PaniMISIOWA napisał(a):

Mi się najbardziej podoba ten mikołaj z dużymi oczami 4 letniej Marty pod mikołajem z odmrożonym nosem, bo już się nie mogę doczekać, aż moje maleństwo będzie takie cuda tworzyć!

To przyjdzie szybciej jak myślisz, ale to fakt te karteczki małych dzieci są słodkie same w sobie, dlatego, że małe dzieci wkładają w to całe swoje serduszko
Moja Hania ma 4 latka i jej dzieła są przepełnione fantazją, mimo tego, że czasami tylko ona wie co dany obrazek przedstawia.

Odp: Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa - konkurs!

PaniMISIOWA
Mi się najbardziej podoba ten mikołaj z dużymi oczami 4 letniej Marty pod mikołajem z odmrożonym nosem, bo już się nie mogę doczekać, aż moje maleństwo będzie takie cuda tworzyć!

Odp: Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa - konkurs!

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
proszę pamiętać że dziecko 3-4 letnie może wykonać kartkę z gotowych elementów robionych przez dorosłych (wycinanie, zwijanie)...taką metoda pracuje się z dziećmi w przedszkolu...dużą wagę przywiązuje się do estetyki samej pracy....czyli nie pogniecenie kartki, nie ubrudzenie klejem, klejenie tylko tam gdzie trzeba i ogólny obraz estetyczny...
proszę również pamiętać że dziecko, młodzież może też mieć 15 czy nawet więcej lat...a takiej uzdolnionej osobie może nawet dorosły nie dorównać.

Odp: Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa - konkurs!

kamazka439
To właśnie te gwiazdki i szopka Bożonarodzeniowa, którą wykonał na lekcji religii
Rafael lat 8
obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa - konkurs!