cheese snack

Obserwuj wątek

Pyszna przekąska Zott Cheese Snack

AniazLca
  • AniazLca

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dzięki trnd mam przyjemność testować przekąskę serową Zott Cheese Snack i przyznaję, że jest to prawdziwa przyjemność. Zdecydowanie bardziej smakuje mi smak naturalny Original, smak Ketchup jak mówią moje dzieci "ujdzie". Paluszki serowe są bardzo uniwersalne, zarówno jako zimna przekąska do szkoły, na spacer jak i na ciepło. Zawinęłam kawałki paluszka serowego i kabanosa w płaty ciasta francuskiego, posypałam sezamem i zapiekłam - w 10 min powstała pyszna ciepła przekąska, ser z paluszków pięknie się roztapia ale pozostaje gęsty i pyszny. Polecam bo to wyjątkowy produkt, pyszny i zdrowy!

Odp: cheese snack

Ewa.W.K.
  • Ewa.W.K.

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Serki to przepyszna przekąska . Ja osobiście dałbym ciut więcej ketchupu Taki projekt jest fantastyczny ponieważ można poznać nowe produkty , tak naprawdę dzięki temu wiele osób z naszego grona po spróbowaniu zaczęło kupować przekąski serowe Cheese Snack

Odp: cheese snack

Ewa.W.K.
  • Ewa.W.K.

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cheese Snack hm niby to zwykły serek . Dzieci bardzo uwielbiają te paluszki serowe . Jest mleko , jest wapń i są składniki mineralne i odżywcze Wspiera zdrowy rozwój dziecka, nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników. Cheese Snack to zdrowa przekąska chętnie
jedzona przez dzieciaki i dorosłych . Krótko mówiąc polecam z całego serca przekąski serowe jak i w domu tak i w szkole oraz w podróży pałeczki serkowe Cheese Snack

Odp: cheese snack

martus198888
Witam. Rowniez mialammozliwosc testowania cheese snack. Smak oryginalny zdecydowania ma wiecej zwolennikow wsrod najmlodszych, ketchupowe bardziej przypadly do smaku rodzicom. Chees snack to pyszna , zdrowa i kolorowa przekaska. Swoetnie nadaje sie do szkoly przedszkola pracy na wycieczke jako przekaska. Bardzo ladne opakowanie ktore przyciaga wzrok na sklepowych polkach. Dla nas ta przekaska to strzal w 10: zdrowa smaczna iprzystepna cenowo. Polecamy zakup

Odp: cheese snack

nico1993
  • nico1993

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Też testuję serową przekąskę Cheese Snack. Duży plus za skład nie ma sztucznych barwników i konserwantów. Oryginalny Cheese Snack smakował każdemu ponieważ jest delikatny w smaku ale smak ketchupowy również znalazł zwolenników głównie dzieci.

Odp: cheese snack

Olanpl
  • Olanpl

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
dostałam na wypróbowanie z projektu trnd, ale niestety dorosłym nie przypadł do gustu. Dzieci miały opory, teraz już się przyzwyczaiły do ich smaku i chętnie po nie sięgają, a obrazek na pojedynczym opakowaniu ma wielkie znaczenie i decyduje o wyborze smaku

Odp: cheese snack

asiunia119911
Hej My także testujemy serowe przekąski Cheese Snack. Muszę przyznać, że moim dzieciom najbardziej smakują te Original. Kechupowe niestety nie podeszły naszym domownikom.
Ale za to można je przerobić jako dodatek do pizzy, naleśników, zapiekanki, kanapek na ciepło oraz sosu serowego
W ten sposób podane smakują i to bardzo!

Odp: cheese snack

shira84
  • shira84

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witajcie
Tez należę do grona osób które testują cheese snack i napisze tak fajny produkt nie tylko smakuje moim dzieciom ale można go wykorzystać w kuchni przy obiedzie do roladek serowych wystarczy zawinąć paluszek serowy w pierś z kurczaka dołożyć do środka np pieczarki i pyszne danie gotowe ser się nie rozwala i można to łatwo zawinąć to o zaletach innych niż dobra przekąska dla dzieci. Łajnie, że mam alternatywę do serków homogenizowanych gdy dzieci chcą coś przekąsić. Nam lepiej smakuje przekąska Orginalna ale ta pomidorowa w roladkach jest bardziej wyrazista. Ja napewno polecam

Odp: cheese snack

Aska80
  • Aska80

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam

Miałam okazję przetestować jedn z produktów Zott nowość - Cheese Snack.
Zdrowa przekąska serowa, chętnie jedzona przez dzieci, która dostarcza organizmowi niezbędnych wartości odżywczych, takich jak wapń i białko. Cheese Snack to przekąska, która idealnie sprawdza się podczas drugiego śniadania lub po powrocie do domu, kiedy rodzice i dzieci spędzają wspólnie czas, a do posiłku pozostaje jeszcze chwila.

Moim dzieciom bardzo ta przekąska przypadła do gustu, chociaż bardziej wolą wariant bez ketchupu, chętnie zabierają ją do szkoły i dzielą z kolegami. Na pewno Cheese Snack będzie często gościł na mojej liście zakupów. POLECAM!

Odp: cheese snack

lila96
  • lila96

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam .Mam przyjemność testować Cheese Snack w projekcie trnd.Doskonała serowa przekąska dla małych i dużych.W dwuch wariantach smakowych orginal i ketchup .Moim dzieciom jak i znajomym bardziej przypadły do gustu orginal.Doskonałe zródło wapnia i białka.

Odpowiedz na/ edytuj cheese snack