cheese snack

Obserwuj wątek

Ulubiony serek

krzys66
  • krzys66

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cheese Snack hm niby to zwykły serek . Dzieci bardzo uwielbiają te paluszki serowe . Jest mleko , jest wapń i są składniki mineralne i odżywcze Wspiera zdrowy rozwój dziecka, nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników. Cheese Snack to zdrowa przekąska chętnie jedzona przez dzieciaki i dorosłych . Krótko mówiąc polecam z całego serca przekąski serowe jak i w domu tak i w szkole oraz w podróży pałeczki serkowe Cheese Snack

Odp: cheese snack

krzys66
  • krzys66

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cheese Snack hm niby to zwykły serek . Dzieci bardzo uwielbiają te paluszki serowe . Jest mleko , jest wapń i są składniki mineralne i odżywcze Wspiera zdrowy rozwój dziecka, nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników. Cheese Snack to zdrowa przekąska chętnie
jedzona przez dzieciaki i dorosłych . Krótko mówiąc polecam z całego serca przekąski serowe jak i w domu tak i w szkole oraz w podróży pałeczki serkowe Cheese Snack

Odp: cheese snack

oloosia83
  • oloosia83

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
My też wcinamy cheese snack Swietne jako przekaska w domu jak i dla synka do szkoły. Zdrowe i pyszne czyli to co najważniejsze zapoakowane w jedno

Odp: cheese snack

nitka1991
  • nitka1991

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
noi testujemy #‎ZottCheeseSnack‬ coś pysznego zdrowe smaczne godne polecenia dzieciaki codziennie sięgają po serek są zakochane gdy pytam kiedy im się znudzi mówią nigdy smak oryginal najlepszy u nas wygrał ketchupowy nie co mdły ale też się da zjeść polecam warte kupienia

Odp: cheese snack

kikrynska
  • kikrynska

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej, potwierdzam ma wyjątkowo dobry skład (o co trudno w tych czasach), mało chemii. Jest idealne dla dzieci i nie tylko bo ja też pokochałam Dostępne są w dwóch smakach naturalny i ketchupowy. Naturalny pokochałam od pierwszego gryzienia, co do ketchupowego po pierwszym paluszku wydawał mi się za bardzo intensywny, ale przy odrywaniu kawałków smak bardzo się zmiania i jest przepyszny. Teraz nie jestem w stanie wybrać, który jest lepszy. Dzieci chętnie zabierają je do szkoły i dzielą się z innymi. Odrywają po kawałku. Nie spodziewałabym się, że taka przekąska może być podzielna Polecam, kto jeszcze nie próbował, tym bardziej, że ma wyjątkowo dobry skład A rozrywanie to fajna zabawa

cheese snack

wampir86
  • wampir86

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
witam miałem możliwość przetestowania serowych przekąsek cheese snack. smak orginalny super bez przerwy go mozna jeść znajomym również smakowało gorzej z keczupowym troszke mdły ale jako dodatek o zupy/zapiekanki swietny. także gorąco polecam serowa przekąske chesse snack dla orosłych jak i dl dzieci

Odpowiedz na/ edytuj cheese snack