Chipsy bananowe

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Chipsy bananowe

mocsłodkości
Miałaś rację. Wykorzystałam te chipsy do placuszków. Dodałam do nich świeże banany i wyszło pyszne i szybkie danie i deser w jednym  

Odp: Odp: Chipsy bananowe

biedroneczki
Fajny pomysł na wykorzystanie czegoś co pewnie większość z nas by wyrzuciła. Muszę to wypróbować Jestem ciekawa smaku takich placuszków. Dodam do nich rodzynki, bo uwielbiam połączenie bananów i rodzynek

Odp: Chipsy bananowe

julianna89
Właśnie miałam ten sam problem. Kupiłam i okazało się, że o prostu nie da się ich zjeść, a myślałam, że będą podobne do jabłkowych, czyli miękkie. Zalewanie maślanką? Pomogło to coś? Bo ja niestety swoje wyrzuciłam... A w ogóle gdzie można kupić takie zdrowe chipsy bananowe, bo ostatnio czytałam, że przeważnie zawierają dużo cukru?

Odp: Chipsy bananowe

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Córka kupiła jakiś czas temu chipsy bananowe. Zwykle znikały w oka mgnieniu jednak tym razem siedzą i siedzą. Spróbowałam i okazało się że są okropnie twarde. Można na nich zęby połamać. Jak myślicie można je do czegoś wykorzystać czy nadają się tylko do wyrzucenia?


Osobiście nie lubię chipsów bananowych, ale w takim przypadku jak Twój zalałabym takie chipsy maślanką, a potem użyła obu składników do zrobienia placuszków lub racuszków. Dodałabym też świeże banany i genialny pomysł na obiad albo deser gotowy

Chipsy bananowe

ciasteczka
Córka kupiła jakiś czas temu chipsy bananowe. Zwykle znikały w oka mgnieniu jednak tym razem siedzą i siedzą. Spróbowałam i okazało się że są okropnie twarde. Można na nich zęby połamać. Jak myślicie można je do czegoś wykorzystać czy nadają się tylko do wyrzucenia?

Odpowiedz na/ edytuj Chipsy bananowe