Chudniemy 6 KG w 2 tyg.

Obserwuj wątek

Odp: Chudniemy 6 KG w 2 tyg.

sabatini
  • sabatini

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
...ja mam halę przez ulicę. Postaram się chociaż ja już jestem wiekowa. Chodziłabym jeszcze na siłownię ale tam nie umiem sobie poradzić...........

Odp: Chudniemy 6 KG w 2 tyg.

bryn1u
  • bryn1u

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja ci powiem ja trenuje 2 sztuki walki, wiec tam mam od cholery pompek i brzuszkow, wiec je robie na treningu. Wazne jest tez, zebys nie "wystygla" podobnie jest na silowni nie mozesz za dlugo odczekiwac, albo jak biegasz i chcesz odpoczac idac nie moze isc za dlugo to sama zasada obowiazuje jak wracasz do domu ile ci to zajmuje jaka odleglosc, zanim sie w sztani przebiezesz itd itd... Najlepiej jakbys sobie na hali robila brzuszki to jest dobre rozwiazanie. I jak robisz brzuszki to staraj sie je robic szybko i do oporu i tak np 4 serie brzuszek bedzie bolal, ale beda tez efekty.

Odp: Odp: Odp: Chudniemy 6 KG w 2 tyg.

sabatini
  • sabatini

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tak mówisz Jak wracam z hali to już chyba mogę je robić co? Jak uważasz?

Odp: Odp: Chudniemy 6 KG w 2 tyg.

bryn1u
  • bryn1u

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
sabatini napisał(a):

Wystarczy,że nie będziesz jadła kolacji i to będzie ok. Nie jedz słodkiego i nie dojadaj po dzieciach. Może poćwicz brzuszki,co? Pozrawiam


Brzuszki na poczatek to nie jest dobre rozwiazanie jak sie jest otylym na brzuchu to jest glupota cwiczyc brzuszki na "sucho" prawie w ogole nie schudniesz tylko bedziesz w ten sposob utwardzala brzuch. Najpierw trzeba porzadnie isc biegac rozgrzac miesnie a dopiero pozniej cwiczyc, wtedy sa efekty. Akurat cwicze ostatnio i trenuje, wiec to sie sprawdza. Sprobujcie sobie panie zrobic pompki tak w polowie dnia i sprobujcie zrobic jak najwiecej a rozgrzejcie sie nie wiem na skakance lub biegnac chwile i wtedy zrobcie pompki czy tez brzuszki zobaczycie diametralna roznice.

Pozdrawiam.

zmieniono 1 raz (ostatnio 12 lis 2009 03:09 przez bryn1u)

Odp: Chudniemy 6 KG w 2 tyg.

sabatini
  • sabatini

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wystarczy,że nie będziesz jadła kolacji i to będzie ok. Nie jedz słodkiego i nie dojadaj po dzieciach. Może poćwicz brzuszki,co? Pozrawiam

Odp: Chudniemy 6 KG w 2 tyg.

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Fitness - polecam wszystkim! Dzieki niemu, rowerkowi stacjonarnemu i sposobie odzywiania wg Tao, calkowicie odzyskalam figure sprzed ciazy. Jednak na angielskim jedzonku i przy mojej ''meskiej pracy'' troche sie zapuscilam. Niestety nie mam sily ani czasu, na intensywne cwiczenia. Chcialabym schudnac 2-3 kilo i utrzymac ta wage, ale nie wiem jak Chyba zaczne sobie zapisywac kazdy posilek, aby wychwycic niepotrzebne kalorie i je wyeliminowac. Zdaje sobie sprawe, ze moj problem jest banalny, ale lubie trzymac wszystko na pulsie, i nie lubie jak mi cos wystaje tam gdzie nie powinno

Odp: Chudniemy 6 KG w 2 tyg.

sabatini
  • sabatini

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dieta dietą , ale najważniejszą rzeczą jest rzeczywiście bieganie i ćwiczenia. Ja 3 razy w tygodniu chodzę z koleżankami na fitness i wyniki są. odchudzam się od 5 lat w ciągu roku schudłam prawie 70 kg i teraz utrzymuję wagę , a to jest ważne. Mam pytanie, czy ktoś może stosował produkty HERBALIFE? Może coś na ten temat?

Chudniemy 6 KG w 2 tyg.

bryn1u
  • bryn1u

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam. Chcialem polecic wam diete jaka jest SouthBeatch.

A tu tak w skrocie co to jest :

South Beach (nazywana czasem dietą Plaż Południa) to dieta wymyślona przez amerykańskiego kardiologa, dra Arthura Agatsona. Dieta to tutaj w zasadzie słowo nieprecyzyje, gdyż South Beach jest docelowo sposobem odżywiania na całe życie, a nie kilkutygodniową głodówką, która pozwala szybko zrzucić kilka kilogramów, często z krótkotrwałym efektem i szkodą dla zdrowia. Głównym założeniem South Beach nie jest ograniczenie spożywania posiłków, lecz wyelimiowanie z diety złych, wysoko przetworzonych węglowodanów (np. makaronów, białego pieczywa) oraz tłuszczów nasyconych, na rzecz pokarmów zawierających białka, węglowodany złożone i tłuszcze nienasycone (oliwa z oliwek, olej rzepakowy). Jedną z głównych zalet tej diety jest bezpieczeństwo stosowania i jej korzystny wpływ na twoje zdrowie.

W South Beach nie trzeba liczyć kalorii ani odmierzać porcji, je się po prostu zalecane produkty. Dieta jest podzielona na trzy fazy.

Pierwsza trwa 2 tygodnie, wymaga najwięcej dyscypliny i wysiłku. W tym czasie organizm odzwyczaja się od złych nawyków żywieniowych, rezygnujemy z takich rzeczy jak: słodycze, owoce, pieczywo, ziemniaki. W tym czasie możesz schudnąć nawet 6kg!

Druga jest już dłuższa i mniej restrykcyjna, pojawiają się nowe dozwolone produkty (np. owoce). Jej czas każdy dobiera indywidualnie.

No i w końcu etap trzeci, mniejmy nadzieję, że już na zawsze. Jesteśmy szczuplejsi, zdrowsi, organizm przywyknął do zdrowego stylu życia, a ty nauczyłaś się tak komponować menu, że możesz jeść wszystko... byle z umiarem

I teraz cos dodam. Gwarantowane jest schudniecie 6 kg w ciagu 2 tyg. Kazdy bedzie myslal, ze czlowiek sie bedzie tyral. Dieta dziala w 101 % tylko trzeba tego przestrzegac to raz a dwa NIE MA EFEKTU JOJO. Jesz ile chcesz ale nie grubniesz.

A tu podaje link:

http://southbeach.c10.pl

P.S Ja osobiscie chocby to byla najlepsza dieta na swiecie polecam biegac i sie ruszac no tego sie nie da zastapic.

Odpowiedz na/ edytuj Chudniemy 6 KG w 2 tyg.