Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Chwalimy się;

Dziękuje gdybym napisała większą prezentację by była 5-teczka.Ale cóż.He,he Boże jak dzisiaj gorąco- w pokoju mam przeciąg i tak myślę-położę się troszkę.Patrzę a tu dobre 3 godzinki spałam hehe

Odp: Odp: Chwalimy się;

smakosz 1988 napisał(a):

Egzamin zdany-oceny:
ustny=4 +
pisemny=4 +
praca kontrolna=4 +
anglik

Gratulacje

Odp: Chwalimy się;

Egzamin zdany-oceny:
ustny=4 +
pisemny=4 +
praca kontrolna=4 +
anglik

Odp: Chwalimy się;

Ja liceum dla dorosłych kończę plus kurs migowy 30 stopni? u nas w 12-15 było dobre 31. Oj głupia ja głupia. Byłam brudna jak nie wiem-a gorąca woda mnie parzyła heh to wytarłam się wacikami nasączonymi właśnie balsamem, a teraz wzięłam chłodną kąpiel.Ale mi gorąco.Buu

Odp: Chwalimy się;

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
taak, dzisiaj prawie 30 stopni, uff... a na jaką uczelnię chodzisz? bo właśnei z mojej rodziny jadą do Łodzi jutro dlatego pytam tu masz wskazówki :
Kilka wskazówek, jak samodzielnie pielęgnować skórę poparzoną przez słońcem:

Przede wszystkim na chore miejsca dobrze jest nałożyć - delikatnie, cienką warstwą – specjalny żel łagodzący po opalaniu z sorbitolem, rumiankiem, zieloną herbatą i lilią.
Jeśli wystąpił silny rumień, najlepszym wyjściem jest schłodzenie skóry poprzez zastosowanie na zaczerwienione miejsca dodatkowo mokrych i zimnych kompresów (nie mogą być lodowate!).
Ważne, by nie nakładać na poparzone miejsca ciężkich, tłustych kremów, maści czy balsamów, ponieważ zatrzymują one ciepło i zamiast łagodzić, wzmagają odczucie oparzenia.

Odp: Chwalimy się;

Hej w sumie się mogę pochwalić z mojej głupoty.O 11.20 wybrałam się na budowę z mężem murować, i teraz mam tego efekty.Niedawno wróciliśmy a ja wyglądam jak rak.Powiedzcie jak mogę na szybko zminimalizować ból i zaczerwienienie szczególnie twarzy? jutro mam egzaminy,toć nie wytrzymam długo siedzieć
obrazek obrazek obrazek

Odp: Chwalimy się;

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
gratuluję wszystkim i powodzenia w następnch konkursach a smakosz- rzeczywiście, teraz zdjęcia są ładniejsze

Odp: Odp: Odp: Chwalimy się;

Super gratuluję

Odp: Odp: Chwalimy się;

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
gosia56 napisał(a):

Wczoraj byłam gosciem u pani EWY WACHOWICZ.

gratuluję

Odp: Odp: Odp: Chwalimy się;

Pyza napisał(a):

niestety, nawet najlepszy aparat nie pomoże jak się fotografuje jedno a opisuje co innego i do tego jeszcze bez sensu....

Swoje złośliwości zostaw dla siebie- pytam się o aktualne zdjęcia które teraz zrobiłam

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;