Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Chwalimy się;

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Ja dziś byłam na zakupach w Ikei, by zrealizować otrzymane bony Radości było co niemiara przy wybieraniu spośród tylu wspaniałych rzeczy Między innymi kupiłam 2 patelnie, upragnioną formę na muffinki, wąską foremkę z myślą o pieczeniu chlebka, ręczniki, lampki na wino i wiele wiele innych mniejszych rzeczy Mnóstwo prezentów kupiłam rodzince pod choinkę Zdjęcie wszystkiego co kupiłam zamieszczę w weekend dopiero, gdyż rodzice wrócili do domu z zakupami, a ja przy okazji zostałam już w krk na studia.. nawet nie pamietam dobrze wszystkiego co kupiłam i już nie mogę sie doczekać piątku jak wróce i to wszystko obejrzę

Odp: Odp: Odp: Chwalimy się;

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
thegrooba napisał(a):

Netka napisał(a):

...a ja sie pochwale,że kupiłam sobie dzisiaj nowy aparat fotograficzny



czekamy na efekty fotograficznych eksperymentów


W moim stylu robienia zdjęć pewnie nic się nie zmieni ale może jakość będzie trochę lepsza bo i aparat ciut porządniejszy

Odp: Odp: Chwalimy się;

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Netka napisał(a):

...a ja sie pochwale,że kupiłam sobie dzisiaj nowy aparat fotograficzny



czekamy na efekty fotograficznych eksperymentów

Odp: Chwalimy się;

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
...a ja sie pochwale,że kupiłam sobie dzisiaj nowy aparat fotograficzny

Odp: Odp: Chwalimy się;

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
thegrooba napisał(a):

Dziękuje dziewczyny Pochwale si jeszcze, że adres mojego bloga kulinarnego znalazł sie w artykule w miesięczniku ELLE/ po godzinach " Jak nauczyć się gotować w 10 dni" w sensie został wymieniony m.in obok kwestiismaku jako blogi na które warto zajrzeć. miło

GratulacjeTo naprawdę super sprawa

Odp: Chwalimy się;

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Dziękuje dziewczyny Pochwale si jeszcze, że adres mojego bloga kulinarnego znalazł sie w artykule w miesięczniku ELLE/ po godzinach " Jak nauczyć się gotować w 10 dni" w sensie został wymieniony m.in obok kwestiismaku jako blogi na które warto zajrzeć. miło

Odp: Odp: Chwalimy się;

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
thegrooba napisał(a):

A ja powiem że dziś odbyła się moja obrona - dyplom z malarstwa, aneks z rysunku, witraż oraz praca mgr. I magister sztuki znów zacznie regularnie gotowac, wkońcu

Gratulacje Pani Magister Dobrze,że znowu bierzesz się za gotowanie

Odp: Chwalimy się;

Jestem pod wrażeniem.Serdecznie gratuluje

Odp: Odp: Chwalimy się;

Wielkie gratulacje, podziwiam. podziwiam nie tylko talent - prace są świetne, ale też pracę jaką trzeba włożyć w magisterkę, fiu fiu, pani magister, to teraz już będziemy na Pani thegrooba

Odp: Odp: Chwalimy się;

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
thegrooba napisał(a):

A ja powiem że dziś odbyła się moja obrona - dyplom z malarstwa, aneks z rysunku, witraż oraz praca mgr. I magister sztuki znów zacznie regularnie gotowac, wkońcu


Pięknie. Wielkie wow - z talentem artystycznym trzeba się jednak urodzić . Gratuluję magistrze sztuki

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;