Ciekawe kuchenne dodatki

Obserwuj wątek

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

Gastrosklep.pl
Jest szereg ciekawych dodatków do kuchni,ja stawiam głównie na te praktyczne bo uważam ze w kuchni przydają się zdecydowanie najbardziej. Warto szukać ich w dobrych sklepach internetowych.

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

eKuchnia_com
Ten kolorowy stojak jak dla mnie prezentuj się zbyt jaskrawo przez co w konsekwencji nie pasuje do mojej kuchni,ale sam pomysł jest ciekawy,to trzeba przyznać. W sklepach internetowych znajdziecie wiele takich kuchennych dodatków.

Odp: Odp: Ciekawe kuchenne dodatki - deska do warzyw i owoców

anex83
  • anex83

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej, naczytałam się, że warzywa i owoce należy kroić na innej desce niż inne produkty, stosujecie tę zasadę? Widzę, że teraz w sprzedży są setki takich desek, o różnych "magicznych" wręcz właściwościach - uważacie że warto zapłacić parę dyszek więcej, czy to pic na wodę? Znalazłam np. coś takiego - ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą? http://www.tescomapolska.pl/przygotowanie-i-obrobka-potraw/krajalnice-tarki-przyrzady-kuchenne/vitamino/642728-deska-do-krojenia-vitamino
obrazek

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

Gastosklep_pl
Ciekawe kuchenne dodatki oraz akcesoria znajdziecie także na naszej stronie,gdzie serdecznie zapraszam,a w razie pytań służe pomocą na forum.

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

bronka
  • bronka

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
a dla miłośników kotów - jak ja - zobaczcie same :
zestaw na sól i pieprz albo urocza miseczka na przekąski
Wszystko ściągnęłam ze stronki http://www.customform.pl/akcesoria
właśnie się przymierzam do zakupów

.....podpowiedzcie który zegar byście wybrały ?
obrazek obrazek

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

bronka
  • bronka

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tak , kolory dużo dadzą pogody w kuchni Zobaczcie np ten stojak w neonowych modnych kolorach - bajka prawda?

No i mnie w oko wpadły oryginalne kuchenne zegary
tylko nie wiem na który sie zdecydować?



obrazek obrazek obrazek

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

fajnachata-pl
Soczyste kolory spowodują, że rano szybciej się przebudzisz i bedzie się gotowało w lepszym nastroju

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 mar 2012 15:12 przez fajnachata-pl)

Odp: Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

Mikrula
  • Mikrula

  • Posty: 17
  • Przepisy: 34
  • Artykuły: 0
A to chcialabym miec

Odp: Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

Mikrula
  • Mikrula

  • Posty: 17
  • Przepisy: 34
  • Artykuły: 0
Fajne to

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Silly me. Nie wiem czemu nie widziałem tych ząbków na pierwszych dwóch zdjęciach, ah, wiem, wydawało mi się, że napisałaś, że na jednaj stronie jest skos a na drugiej ząbki

Odpowiedz na/ edytuj Ciekawe kuchenne dodatki