Ciekawe kuchenne dodatki

Obserwuj wątek

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

anula250
  • anula250

  • Posty: 48
  • Przepisy: 213
  • Artykuły: 12
Całkowicie zapomniałam dodać na halloween. Forma na ciasto "dynia"
obrazek

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
podstawki na jajka rewelacyjne

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

Mikrula
  • Mikrula

  • Posty: 17
  • Przepisy: 34
  • Artykuły: 0
Witam wszystkich.W mojej kuchni goszcza zwierzatka-podstawki do jajek i lala na siatki jednorazowe i inne woreczki foliowe.Jajcarki pochodza ze sklepow "wszystko po 1 euro" a lala z turystycznych slepow greckich z obrusami,narzutami,itp...
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
Pyza napisał(a):

szkoda tylko, że ożywianie wątku polega na wklejaniu kolejnych ściągniętych z sieci fotek gadżetów, co do przydatności czy funkcjonalności nikt nic mądrego powiedzieć nie może....taki wątek byłby świetny gdyby każdy pokazywał rzeczy, które ma w domu, wypróbował je albo używa i w związku z tym poleca lub nie....


ja też myślałam że na tym będzie ten wątek polegał , dlatego wkleiłam swoje zdjęcia

Odp: Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pyza, ciekawa uwaga. Jak wrócę do domu, postaram się zrobić zdjęcia moich dodatków i wrzucić je tutaj z opisem przydatności - specjalnie dla Ciebie.

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
szkoda tylko, że ożywianie wątku polega na wklejaniu kolejnych ściągniętych z sieci fotek gadżetów, co do przydatności czy funkcjonalności nikt nic mądrego powiedzieć nie może....taki wątek byłby świetny gdyby każdy pokazywał rzeczy, które ma w domu, wypróbował je albo używa i w związku z tym poleca lub nie....

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Widzę,że temat nam coś podumiera, więc jako założyciel wątku, postaram się ożywić go ponownie!

Co myślicie o tosterze tworzącym tosty z takim wizerunkiem? Albo o komputerze z płytą indukcyjną (dodatkowo zestawem tarek i deską do krojenia)?
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

kasperki2
  • kasperki2

  • Posty: 40
  • Przepisy: 255
  • Artykuły: 47
foremki super! ciekawe gdzie można dostać - na walentynki czy urodziny, przecież nie wszystko trzeba brać na poważnie,

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
A ja mam bardzo praktyczną "kaczusię" na druciak.....
obrazek obrazek

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

a ta dla bardziej odważnych
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Ciekawe kuchenne dodatki