Ciekawe kuchenne dodatki

Obserwuj wątek

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

a co powiecie na taki zestaw solniczki i pieprzniczki?
obrazek

Odp: Odp: Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

asia_z
  • asia_z

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
marek_j napisał(a):

asia_z napisał(a):

marek_j napisał(a):

A może by tak podzielić się zdjęciami dodatków, które mogą odmienić naszą kuchnię? By nie być gołosłownym, chętnie sam coś wrzucę.


Marku, powiedz mi mój drogi, gdzie dostanę taki uśmiechnięty dzbaneczek? Jest przeuroczy po prostu


Moja droga Asiu, możesz go kupić online na Stylowazastawa.pl. Z tej samej serii mają też miseczki, jakie dodaję poniżej. Pozdrawiam koleżankę!


A kupiłam! Teraz tylko czekać na kuriera Dodatkowo zakupiłam ten biało-czarny zestaw solniczki i pieprzniczki
obrazek obrazek obrazek

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

monia2005
  • monia2005

  • Posty: 53
  • Przepisy: 328
  • Artykuły: 0
Człowiek z nożami to ""Twój były "" tak bynajmniej nazywa się na allegro :-)

Odp: Odp: Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
człowiek z nożami, w dwóch kolorach jeśli dobrze pamiętam jest w ofercie sklepu Toys4boys. Widziałem w Złotych Bala... tfu tfu Tarasach

Odp: Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

modestep
  • modestep

  • Posty: 14
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 25
nathaliye napisał(a):

człowieczek z nożami jest genialny mam nadzieję, że dałoby się go gdzieś dostać ja mam w domu duże noży z fantazyjnymi rączkami, połówkami pomarańczy, jabłek czy innych owoców. Choć przyznam, że są bardzo nieporęczne.


Jak dobrze kojarzę to człowieczek z nożami jest produktem włoskiej firmy Alessi. Wystarczy wygooglować i z pewnością da radę go kupić w sieci, a wiem, że przynajmniej w Warszawie jest kilka sklepów stacjonarnych mających w swojej ofercie produkty tej firmy. Ciekawe wzornictwo, odrobinę szalone, choć niestety jak na mój gust również dość drogie

Odp: Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
asia_z napisał(a):

marek_j napisał(a):

A może by tak podzielić się zdjęciami dodatków, które mogą odmienić naszą kuchnię? By nie być gołosłownym, chętnie sam coś wrzucę.


Marku, powiedz mi mój drogi, gdzie dostanę taki uśmiechnięty dzbaneczek? Jest przeuroczy po prostu


Moja droga Asiu, możesz go kupić online na Stylowazastawa.pl. Z tej samej serii mają też miseczki, jakie dodaję poniżej. Pozdrawiam koleżankę!
obrazek obrazek

Odp: Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
W dodatku o kształcie banana

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Taki pojemnik na banana (tylko żółty) widziałam kiedyś w markecie. Z miejsca zaliczyłam go wtedy do gażdżetów absolutnie zbędnych, bo wydało mi się absurdalne pakować banana w pojemnik na banana

Odp: Odp: Odp: Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
asia_z napisał(a):

kołczu napisał(a):

Szczególnie pojemnik na banana


czy może ktoś mi wytłumaczyć co to, to drugie? waga?


toster

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

asia_z
  • asia_z

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
marek_j napisał(a):

A może by tak podzielić się zdjęciami dodatków, które mogą odmienić naszą kuchnię? By nie być gołosłownym, chętnie sam coś wrzucę.


Marku, powiedz mi mój drogi, gdzie dostanę taki uśmiechnięty dzbaneczek? Jest przeuroczy po prostu

Odpowiedz na/ edytuj Ciekawe kuchenne dodatki