ciekawy pomysł na piątek

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: ciekawy pomysł na piątek

Markomarko
Restauracja Baryłka mnie zaciekawiła, chyba odwiedzę !

Odp: Odp: ciekawy pomysł na piątek

AmandaFl
  • AmandaFl

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli chodzi o wolny czas to ja umilam go sobie jedzeniem w porządnych restauracjach, sporo takowych znalazłam w programie "Daj Się rozsmakować" oraz "Jak Smakuje Pomorze" emitowanych przez pomorska.TV. Warto czasami zerknąć

Odp: ciekawy pomysł na piątek

iggy
  • iggy

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Na szczęście dobrych lokali jest więcej niż tych gorszych
A jeśli chodzi o planowanie wolnego czasu, to pojawia się ostatnio trochę stron na ten temat. Bardzo fajne jest Planero.pl
Miłego długiego weekendu

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 sie 2010 13:34 przez iggy)

Odp: ciekawy pomysł na piątek

teresa.rembiesa
Więc idż na koncert słuchaj nie patrząc i baw się dodrze,

Odp: ciekawy pomysł na piątek

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Ja mam podobnei.Drażni mnie jej osobowość.Głos ma silny i nie twierdzę,że nie potrafi śpiewać.Ale jej pozerstwo przy jej inteligencji mnie przeraża.

Odp: ciekawy pomysł na piątek

teresa.rembiesa
Ewciu może Cię zatkam ale piosenki Dody mnie się pododają lubię je słuchać w radiu a to dlatego że drażni mnie bardzo zachowanie tej wokalistki więc wolę słuchać nie patrząc.

Odp: Odp: ciekawy pomysł na piątek

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
teresa.rembiesa napisał(a):

Msewko jak jeszcze pracowałam to tak brałam dłuższy urlop żeby kończył się w poniedziałek i do pracy szłam we wtorek a było jeszcze lepiej gdy wypadła mi nocka,wtedy miałam jeden dzień "więcej"wolnego.

Tereniu,mój urlop skończył się w ubiegły piątek.Przez 3 dni odbierałam sobie pracujące spboty a dziś extra odebrałam sobie święto 15,08 czyli Matki Boskiej Zielnej.W końcu tylko urzędnikom wolno?I dlatego tak dziwnie mi wypadło.Ale dni teraz to chyba szybko zlecą.A w sobotę u nas w mieście wystąpi "różowa landryna",czyli Doda.Nie miałam zamiaru iść,choć koncert odbędzie się na stadionie kilkaset metrów ode mnie.Ale męża bratowa jak się dowiedziała,to wprosiła się do nas z całą rodziną i chyba będę zmuszona iść posłuchać tej chodzącej inteligencji.
Ze 2 godziny jakoś zniosę.

Odp: ciekawy pomysł na piątek

teresa.rembiesa
Msewko jak jeszcze pracowałam to tak brałam dłuższy urlop żeby kończył się w poniedziałek i do pracy szłam we wtorek a było jeszcze lepiej gdy wypadła mi nocka,wtedy miałam jeden dzień "więcej"wolnego.

Odp: ciekawy pomysł na piątek

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Mam oryginalny pomysł na jutrzejszy piątek.Pójdę do pracy!Po trzech niemalże tygodniach leniuchowania wypadło mi od piątku zacząć pracę.Ale za to weekend szybciej nadejdzie.I choć w sobotę też pracuję, to te 4 godzinki wytrzymam.

Odp: Odp: Odp: ciekawy pomysł na piątek

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

Msewka, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tych Bieszczadów! z przyjemnością patrzę na zdjęcia, które nam pokazujesz

Wszyscy gapili się z aut tak jak my na te owce a baca pomyślał sobie pewnie,że niezłe z nas barany,że się tak zachwycamy.

Odpowiedz na/ edytuj ciekawy pomysł na piątek