co czytamy ?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: co czytamy ?

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Jeszcze nie, jest dość popularna co mnie zniechęca, ale może kiedyś się przełamię...
Mam też w planach przeczytać 3 cz. Bridget Jones, moja mam twierdzi, że niezła.

Odp: Odp: co czytamy ?

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Zaciekawił mnie ten opis, poszukam

Odp: Odp: co czytamy ?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Uwielbiam czytać książki. Niestety teraz nie mam na to czasu Jak go znajdę to po prostu zasypiam z książką w ręce. I nie chodzi tu o to, że tak nudna jest Tylko ze zmęczenia Czytam czytam i już śpię

Jak miałam więcej czasu i możliwości to moją ulubioną lekturą była cała "Saga o Ludziach Lodu" . Szczerze mówiąc czytałam ją już tyle razy, że już nawet nie pamiętam ile, ale ciągle mnie do niej ciągnie i z miłą chęcią przeczytałabym ja kolejny raz Jak moja najmłodsza księżniczka podrośnie może mi się to uda

Swego czasu czytałam wiele książek o tematyce obozowej. Uwielbiam też książki kryminalne i przygodowe. Choć i polską klasyką nie pogardzę. Czytam też książki dla dzieci, ale to już inna bajka związana z moimi księżniczkami Najstarsza zaczynaj już sama czytać, ale jak jeszcze nie potrafiła sprawiła, że pół biblioteki przeczytałam Polecam dla dzieciaków książki sygnowane nazwiskiem Alfreda Hitchcocka mianowicie "Przygody trzech detektywów". Moja Marta bardzo je polubiła choć pewnie to lektura dla starszych dzieci niż moja siedmiolatka, ale co zrobić

Odp: co czytamy ?

gosiapiotrek23
fajnie jest nas coraz więcej super a czytałyście 50 twarzy greya

Odp: co czytamy ?

margarytka
WitamJa obecnie czytam powieść Mirosławy Karety pt. "Kolorowe szkiełka".
Opowiada ona historię Marty kobiety po trzydziestce, sekretarce w firmie prawniczej, mieszkającej w niedużym mieszkanku w jednej z kamienic na krakowskim Kazimierzu. Jej związki z mężczyznami dalekie są od ideału, a samotność coraz bardziej bohaterce doskwiera.Marta spotyka na podwórku sześciolatka Adriana i zabiera go do siebie poznaje jego historie i staje się jego opiekunka. Polecam dobrze się czyta

Odp: co czytamy ?

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Ja lubię jeszcze takie z motywem kulinarnym, wplecionymi przepisami. Ja uwielbiam PŁETWA REKINA I SYCZUAŃSKI PIEPRZ

Odp: co czytamy ?

gosiapiotrek23
A romansidła to ja od czasu do czasu też lubie tak samo i obyczajowe nawet horrory, ale za fantastyką to nie przepadam he ja ostatnio czytałam ,,judaszowe dziecko,, caroli o connell też w miarę fajna ksiązka,

Odp: Odp: co czytamy ?

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Historyczna to nawet dla mnie jest wyjątek. Ostatnio czytałam sporo obyczajowych, wręcz romansideł. Wcześniejsza książka to zdrada Coelho.
Uwielbiam fantastykę, zwłaszcza opartą na wierzeniach np.Kossakowska.

Odp: co czytamy ?

gosiapiotrek23
a nie słyszałam ale napewno poszukam tej książki a ty o jakiej tematyce czytasz prócz historycznych

Odp: Odp: co czytamy ?

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Z tego tematu to słyszałam że dobra jest "tato-kato".

Odpowiedz na/ edytuj co czytamy ?