Co dla studenta?

Obserwuj wątek

Odp: Co dla studenta?

Magdusia1312
No w sumie taka kategoria byłaby całkiem przydatna, zwłaszcza, że współlokatorzy mojego brata nawet naleśniki robią według przepisu z internetu

Odp: Odp: Odp: Co dla studenta?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Borubar napisał(a):

Az się prosi kategoria "Dla studenta" w przepisach... (a tam tanie przepisy pod okiem moderatora do ok 20 zl i z czasem przygotowania do 30 min)

Co wy na to?


Coś mi nie pasuje to "oko moderatora" no chyba że to wysokiej klasy fachowiec,,,,
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Co dla studenta?

Az się prosi kategoria "Dla studenta" w przepisach... (a tam tanie przepisy pod okiem moderatora do ok 20 zl i z czasem przygotowania do 30 min)

Co wy na to?

Odp: Co dla studenta?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
No kurczak jest stosunkowo tani....poleć mu dania z tego ptaka....jest ich mnóstwo na przepisach. Również makarony na milion sposobów mogą być doskonałą studencką dietą.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Co dla studenta?

Magdusia1312
Wiadomo: nie jest jakimś mistrzem kuchni, ale gotuje... nie przypala wody na herbatę

Odp: Co dla studenta?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Magdusia1312 napisał(a):

Witam, mój brat niedawno zaczął studia i mieszka w swoim mieszkaniu. Nie wiem co ewentualnie mogłabym mu polecić na obiad, żeby było szybko, tanio i pożywnie?


To zależy czy umie i lubi gotować, czy raczej ma dwie "lewe ręce"
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Co dla studenta?

Magdusia1312
Witam, mój brat niedawno zaczął studia i mieszka w swoim mieszkaniu. Nie wiem co ewentualnie mogłabym mu polecić na obiad, żeby było szybko, tanio i pożywnie?

Odpowiedz na/ edytuj Co dla studenta?