co dzisiaj na obiad?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Babciagramolka
I ciąg dalszy ,, domorosłych " dekoracji.

-Salaterka z cukinii
-Listek ze skórki arbuza
-plasterek pomarańczy ( cytryny )
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Babciagramolka
Prosisz - masz .

-Pojemniczek z cebuli na musztardę lub ketchup
-Motyl z brzoskwini
-Różyczka z marchewki

( Jeśli chodzi o rózyczki to można robic nożykiem wycinając z gotowanej marchewki - ja mam ułatwione zadanie - mam taki ,, kręciołek " i robię z surowej marchewki, pietruszki, korniszona, buraczka , dyni )
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 27 wrz 2009 08:23 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Babciagramolka napisał(a):

Makaronowo- dziś u mnie . Penne z sosem prawie bolognese aromatyzowanym prawdziwkami.

Gramolko mnie nie tylko zachwycaja Twoje dania ale te kwiatki do ozdoby.Musisz nas pare nauczyc!.Moze dziewczyny zamiescicie swoje,ciekawe pomysly na ozdobe....

Odp: co dzisiaj na obiad?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Ale pysznosci,az slinka leci

Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Babciagramolka
Makaronowo- dziś u mnie . Penne z sosem prawie bolognese aromatyzowanym prawdziwkami.
obrazek

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Sarenka napisał(a):

Obiad byl dzisiaj nieco dziwaczny, bo w formie salatki z makaronem razowym, paluszkami krabowymi, jajami, kukurydza, majonezem i jogurtem. Ale, smakowalo i chcialoby sie wiecej. Na deser zrobilysmy z Sarenka ciastka maslane no i mamy duze brzuszki, bo jestesmy lakomczuszki

Sarenko,powiedz mi gdzie Ty kupujesz te paluszki krabowe i jak one sie nazywaja po angielsku,szukalam ich juz kilka razy i nic.

Odp: co dzisiaj na obiad?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Obiad byl dzisiaj nieco dziwaczny, bo w formie salatki z makaronem razowym, paluszkami krabowymi, jajami, kukurydza, majonezem i jogurtem. Ale, smakowalo i chcialoby sie wiecej. Na deser zrobilysmy z Sarenka ciastka maslane no i mamy duze brzuszki, bo jestesmy lakomczuszki

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
Babciagramolka napisał(a):

Dziś na obiad ,, wycinanki " - czyli Pierogi z płuckami i serduszkami drobiowymi - tyle że ozdobnie podane.


Jak zwykle pięknie podane i apetycznie wyglądające.Oj jak ja Ci zazdroszczę też tak bym chciała umieć.

Odp: co dzisiaj na obiad?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
U mnie dzisiaj zupa z soczewicy,mielone i surowka z pekinki.

Odp: co dzisiaj na obiad?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Buniu, jestem znowu w szoku z Twojego wlasnie powodu! Ciagle mnie zaskakujesz, a Twoje dania zachwycaja.

Odpowiedz na/ edytuj co dzisiaj na obiad?