Co jemy na obiadek w niedzielę???

Obserwuj wątek

Odp: Co jemy na obiadek w niedzielę???

Justysia_ptysia
U mnie w niedziele tradycyjnie rosół i drugie danie z mięsem. Ostatnio polubiłam się z kurczakiem i eksperymentuje na różne sposoby. Do tej pory mój mąż najbardziej zachwalał filet z sosem holenderskim ( pomarańczowo- rozmarynowym). Najczęściej szukam przepisów w internecie.

Odp: Odp: Co jemy na obiadek w niedzielę???

Eizzy
  • Eizzy

  • Posty: 23
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W każdą niedziele na obiedzie mam gości. Za każdym razem staram się aby obiad był różnorodny. bardzo długo męczyłam się i martwiłam aby to wymyślić coś nowego, smacznego. Odkąd znalazłam stronę http://www.wieprzopedia.pl/przepisy mam święty spokój. Lece po kolei i co tydzień jest coś innego. Gorzej będzie jak skończy się lista

Odp: Co jemy na obiadek w niedzielę???

MaxiQueen
  • MaxiQueen

  • Posty: 22
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
U mnie dziś będzie dość tradycyjnie Kotleciki z polędwiczki wieprzowej z ziemniakami i mizerią

Odp: Co jemy na obiadek w niedzielę???

Dinah
  • Dinah

  • Posty: 7
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Moje dzieciaki uwielbiają rosół z własnoręcznie zrobionym makaronem. Sama też jestem miłośnikiem tej zupy. Mąż niekoniecznie przepada za zupami więc kurczak w różnym wydaniu to stały bywalec niedzielnego stołu.

Odp: Co jemy na obiadek w niedzielę???

eKuchnia_com
Zdecydowanie tradycyjny rosół plus na drugie danie ziemniaki i kotlet schabowy,to moim zdaniem zdaniem najlepszy pomysł na niedzielny obiadek

Odp: Co jemy na obiadek w niedzielę???

Tengi
  • Tengi

  • Posty: 32
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Rosół z kurczaka a na drugie danie rolada badz dewolaj do tego kluski śląskie i czerwona kapusta

Odp: Co jemy na obiadek w niedzielę???

SuperInterior_pl
Zależy w która niedziele,ale tradycją w naszym domu jest rosół jako pierwsze niedzielne danie,natomiast na drugie ziemniaczki z kotletem schabowym lub mielonym.

Odp: Co jemy na obiadek w niedzielę???

Urszula05
  • Urszula05

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zupa pieczarkowa a na drugie danie polędwica wieprzowa z majerankiem

Odp: Co jemy na obiadek w niedzielę???

ZanetaK
  • ZanetaK

  • Posty: 25
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
U mnie curry z kurczakiem

Przepis poniezej:
http://www.ladyhousewife.pl/azjatyckie-przysmaki/curry-z-kurczakiem-tikka-masala/

Odp: Co jemy na obiadek w niedzielę???

renatka1
  • renatka1

  • Posty: 64
  • Przepisy: 558
  • Artykuły: 4
U mnie tez rosołek, a na drugie danie pieczeń wołowa.

Odpowiedz na/ edytuj Co jemy na obiadek w niedzielę???