Co na Dzień Dziecka?

Obserwuj wątek

Odp: Co na Dzień Dziecka?

Babciagramolka
Nie mam pojęcia co mi Mamusia na Dzień DZiecka przygotuje - nie chce powiedzieć .
A tak powaznie nie zapominajcie że wszyscy jesteśmy dziećmi i warto zadbać o to byśmy tej dziecięcej radości nie utracili z wiekiem

Odp: Co na Dzień Dziecka?

Ja biorę koleżankę mojej córki prosto ze szkoły i będą razem się bawić - oczywiście przygotuję coś słodkiego, wieczorem obejrzymy razem film familijny, i będą mogły razem nocować. Kaja jest przeszczęśliwa, o niczym innym nie myśli tylko jak będzie fajnie

Odp: Odp: Co na Dzień Dziecka?

caroline1983
Weronka napisał(a):

Miuccia dziękuję, ale ZOO było w tamtym roku


A może w najblizezj okolicy lub miescie sa organizowane jakies festyny z okazji Dnia Dziecka?

Odp: Odp: Co na Dzień Dziecka?

caroline1983
MIUCCIA napisał(a):

Moze zoo? Ja dziesiec lat juz dawno skonczylam, ale caly czas mam radoche z zoo. Obowiazkowo pucharek lodow, w jakies niedrogiej kawairence.


Mój syn na dzień dziecka jedzie do zoo. Szkoła zorganizowała im wycieczkę na dzień dziecka. dzieciaki ciesza sie niesamowicie tylko musiałam mu tłumaczyć że nie wolno głaskać zwierząt w zoo....
Jego grupa jedzie do zoo w Łodzi. Nauczycielka mówiła że 1 czerwca dzieciaki maja tam wstęp wolny.

Odp: Co na Dzień Dziecka?

kasiunia.1981
Ja chętnie wybrałabym się do oceanarium

Odp: Co na Dzień Dziecka?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Jakieś wodne zjeżdżalnie mi się marzą

Odp: Co na Dzień Dziecka?

Weronka
  • Weronka

  • Posty: 67
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 28
Miuccia dziękuję, ale ZOO było w tamtym roku

Odp: Co na Dzień Dziecka?

Moze zoo? Ja dziesiec lat juz dawno skonczylam, ale caly czas mam radoche z zoo. Obowiazkowo pucharek lodow, w jakies niedrogiej kawairence.

Co na Dzień Dziecka?

Weronka
  • Weronka

  • Posty: 67
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 28
Złoci, na pewno macie niejeden dzień dziecka za sobą a w głowach masę pomysłów - podzielcie się, jak niedużym kosztem sprawić radość dziecku 10-letniemu? Jak to dziesięciolatek - dosyć rezolutny. Wiem, że nie będę mogła wyskoczyć z kasy i nie sprezentuję superfajnego sterowanego samochodu, najlepiej w proporcji 1:4

ale może niech nie chodzi w tym dniu o prezenty, może macie fajne pomysły na zabranie Go w jakieś miejsce? Właśnie został tylko tydzień

Odpowiedz na/ edytuj Co na Dzień Dziecka?