Co na kaca?

Obserwuj wątek

Odp: Co na kaca?

pusieczek2@wp.pl
chyba tak dobry cieszę się że z tobą wszystko jest ok!

Odp: Co na kaca?

pusieczek2@wp.pl
barszczyk i rosołek są bardzo dobre ale ja polecam 1/2szkl. wody z 3 łyżkami cukru ,albo filiżanka prawdziwej kawy z sokiem z 1 cytryny.Gorzej się sprawy mają jak mamy kaca giganta.....och trzeba się pomęczyć!

Odp: Co na kaca?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
a to swoja droga
ale chyba juz metabolizm tez nie ten czy cuś

Odp: Co na kaca?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
widac mniej trenujesz

Odp: Co na kaca?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
hehe, dzieki wszystkim za troske, juz jest ok, tylko berecik niezle przeryty , ale to juz taka moja osobnicza cecha, ze skutki odczuwam wielopoziomowo ;p
swoja droga to z 5 lat temu zupelnie inaczej bylo na drugi dzien, teraz sie zrobil jakis dramat

Odp: Co na kaca?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
Barszcz czerwony bardzo dobry, albo tradycyjnie rosolek, a genralnie dostarczac plynow i witamine C, a zeby zoladek rozruszac ale delikatnie polecam: kefir, maslanke, ewentualnie jogurt albo kapuste kiszona
na pewno nie kawa ani herbata...

Niektorym pomaga wrzucenie czegos ciezkiego na zoladek, jak smazony w jajku chleb z rozpuszczonym zoltym serem...

no ale sie chlopak musi meczyc, po whiskaczu to przewaznie lepek boli... a to juz trzeba przeczekac

Odp: Co na kaca?

kayleb
  • kayleb

  • Posty: 123
  • Przepisy: 25
  • Artykuły: 28
Z nieba spada mi ten wątek. Już go dodałem do obserwowanych
Ja na kaca stosuję Barszcz Czerwony Winiary: trzy duże łyżki na kubek i powtarzam to z trzy razy - stawia na nogi.

Dobry, trzymam kciuki

Co na kaca?

Wiem, że jest już wątek 'co jecie na kacu' ale nie znalazlam tam informacji, co powinno się pić/spożywać na kaca by złagodzić jego skutki.

Błagam, pomóżcie, bo mi tu dobry zaraz zejdzie....

Odpowiedz na/ edytuj Co na kaca?