Co na obiad ?

Obserwuj wątek

Odp: Co na obiad ?

jadzia18
  • jadzia18

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Krem z soczewicy

Odp: Co na obiad ?

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A co powiecie na gulasz meksykański? Robiłam wczoraj, wyszedł po prostu przepyszny!

Odp: Co na obiad ?

kucha_rzyk
u mnie dzisiaj zupa pomidorowa z pulpecikami

Odp: Co na obiad ?

Kwoczka
  • Kwoczka

  • Posty: 26
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czasem mam smaki na potrawy, które jadłam z różnych miejscach. Ostatnio naszła mnie ochota na Miecznika, którego jadłam kiedyś w restauracji w hotelu Rialto. Chyba muszę tam pojechać, bo sama nie przyrządzę. Warto chyba próbować odtwarzać dania z restauracji choć ja nie mam w ogóle talentu.

Odp: Co na obiad ?

Kwoczka
  • Kwoczka

  • Posty: 26
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czasem mam smaki na potrawy, które jadłam z różnych miejscach. Ostatnio naszła mnie ochota na Miecznika, którego jadłam kiedyś w restauracji w hotelu Rialto. Chyba muszę tam pojechać, bo sama nie przyrządzę. Warto chyba próbować odtwarzać dania z restauracji choć ja nie mam w ogóle talentu.

Odp: Co na obiad ?

Justysia_ptysia
Moim ostatnim odkryciem jest pesto z groszkiem i boczkiem. Pycha !

Odp: Co na obiad ?

eKuchnia_com
U nas dzisiaj zupa ogórkowa plus na drugie surówka z czerwonej kapusty i kotlet mielony z ziemniakami lub ryżem do wyboru

Odp: Co na obiad ?

bombowa
  • bombowa

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
jak mi brakuje inspiracji na obiad to korzystam albo z przepisów tutaj albo zaglądam na stronę polo bo oatstnio mają coraz więcej fajnych przepisów

Odp: Co na obiad ?

Harcer
  • Harcer

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najlepiej zjeść pyszne krokiety z ziemniakami http://wysmienity.pl/krokiety/

Odp: Co na obiad ?

Tomek93
  • Tomek93

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jako że jestem ze Śląska to proponuje ci rosół z makaronem, kluski śląski z modrą kapustą i do tego rolada

Odpowiedz na/ edytuj Co na obiad ?