Co się dzieje...? ;((((((((

Obserwuj wątek

Odp: Co się dzieje...? ;((((((((

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Ok Dzięki. Zrozumiałam

Odp: Odp: Odp: Co się dzieje...? ;((((((((

Triss
  • Triss

  • Posty: 69
  • Przepisy: 1109
  • Artykuły: 98
Pliki cookie w google chrome usuniesz wchodząc w USTAWIENIA (taki kluczyk w prawym górnym rogu) następnie NARZĘDZIA i WYCZYŚĆ DANE PRZEGLĄDANIA. Później odznaczasz - usuń pliki cookie.... i już. mam nadzieje, że w miarę jasno opisałam.

Odp: Co się dzieje...? ;((((((((

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Kliknij na kluczyk w prawym gornym rogu . / Narzędzia / wyczyść dane przeglądania/... i tam zaznaczone są juz te sprawy.... wytarczy potwierdzić.

Odp: Odp: Co się dzieje...? ;((((((((

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Google Chrome

Odp: Co się dzieje...? ;((((((((

przejs
  • przejs

  • Posty: 94
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 7
A z jakiej przeglądarki korzystasz?

Odp: Odp: Co się dzieje...? ;((((((((

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Wiedzę na temat komputerów mam malutką... więc możesz chociaż w skrócie napisać co miałabym zrobić żeby przeczyścić przeglądarkę..?

Odp: Co się dzieje...? ;((((((((

przejs
  • przejs

  • Posty: 94
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 7
U mnie, jak się okazało, to problem ciasteczek w przeglądarce. Po prostu przeglądarka od czasu do czasu się nimi "zapycha" i stronka nie działa jak trzeba. Nie tylko ta, dodam dla sprawiedliwości. Trzeba od czasu do czasu ciasteczka w przeczyścić w przeglądarce i wszystko śmiga.

Odp: Co się dzieje...? ;((((((((

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
takie rzeczy co jakiś czas tu się zdarzają i zawsze zwalane jest na przeglądarkę ciekawe dlaczego?

Odp: Co się dzieje...? ;((((((((

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Po kilku próbach przepis się dodaje, więc to raczej faktycznie wina przeglądarki. Dziękuję za odpowiedz

Odp: Co się dzieje...? ;((((((((

Babciagramolka
joaska500 napisał(a):

Od wczoraj nie mogę dodać przepisu... Dziś udało mi się po kilku próbach dodac przepis na sałatkę, próbowałam dodać kolejny ale znów pokazuje się komunikat o jakimś błędzie.... To strasznie irytujące..;(


A z jakiej przeglądarki dodajesz ? Przepisy normalnie sa wstawiane więc może to sprawa Twojej sieci albo przeglądarki , Albo zwyczajnie za dużo ludzi na raz wchodzi na stronę . Spróbuj potem może się poprawi.

Odpowiedz na/ edytuj Co się dzieje...? ;((((((((