Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Witam, macie niestety rację, balowałam na Głodówce, a tam są problemy z internetem. Poza tym kolejka dzieciaków do tego jedynego komputera ze stałym łączem. Liczy się data dodania, jeśli chodzi o konkurs, a nie data pojawienia się przepisu. Wszystko wraca do normy. Oj ciężko się wraca do pracy Ale mam satysfakcję, bo córę nauczyłam jeździć na nartach Pozdrawiam oscypkowo jeszcze. Tit

A ja się tak zastanawiamgdzie ta Głodówka jest

Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Tit..... narobiłaś mi apetytu pędzę do marketu po oscypki...zgriluję (na grillu elektrycznym) i pochłoniemy je z żurawiną. Mniam mniam
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

Witam, macie niestety rację, balowałam na Głodówce, a tam są problemy z internetem. Poza tym kolejka dzieciaków do tego jedynego komputera ze stałym łączem. Liczy się data dodania, jeśli chodzi o konkurs, a nie data pojawienia się przepisu. Wszystko wraca do normy. Oj ciężko się wraca do pracy Ale mam satysfakcję, bo córę nauczyłam jeździć na nartach Pozdrawiam oscypkowo jeszcze. Tit

Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Ja tez mysle,ze moderatorzy jeszcze sie bawia

Odp: Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

wioletta_koziel
Hehe, Zuzi, pewnie masz racje, wielu jeszcze nie stanelo na nogi po szalenstwach swiateczno-sylwestrowych. Ale chociaz jakies info by sie przydalo o przerwie swiatecznej, czy co, hehe...

Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Te opóźnienia to pewnie dlatego ze moderatorzy jeszcze balują

Odp: Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

wioletta_koziel
Dzieki Ci Pyzo bardzo za odpowiedz...Wlasnie jakos nie moglam dojsc do tego. Ale ciesze sie, ze mi to wyjasnilas. Wszystkiego dobrego w Nowym 2010 roku...
I 2010 razy wiecej Twoich przepisow na portalu niz w ostatnim roku...

Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
przy naliczaniu punktów liczy się data wstawienia przepisu przez użytkownika - tak więc jeśli zapisałaś przepisy w grudniu to punkty doliczono Ci do rankingu grudniowego mimo, że przepis na portalu ukazał się już w styczniu

Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

wioletta_koziel
Hej Kochani, witajcie! Czy ktos z Was orientuje sie w dzialaniu portalu obecnie. W ostatnie dni, w okresie poswiatecznym juz dodalam przepisy, ktore zostaly dodane z dosc duzym opoznieniem do mojego profilu, bo dopiero w dniu wczorajszym. Wydaje mi sie, ze moze to miec zwiazek z okresem swiatecznym i noworocznym...Czy mam racje? Poza tym wiem, ze punktacja za dane przepisy wplywa na punkty w rankingu...wiec pytanie odnosnie tego: czemu punktacja za przepis ktory pojawil sie w moim profilu juz po nowym roku zostala dodana do poprzedniego miesiaca, a nie liczy sie juz na miesiac styczen i czy w punktowaniu przepisu liczy sie data wstawienia tego przepisu przez danego uzytkownika czy chwila jego pojawienia sie na portalu po zaakceptowaniu przez moderatora?
Dzieki sliczne za udzielenie mi jakichkolwiek wskazowek.
P.S Wszystkim uzytkownikom portalu Gotujmy PL serdeczne zyczenia noworoczne zdrowia, spokoju i milosci oraz udanych eksperymentow kulinarnych. POZDRAWIAM

Odpowiedz na/ edytuj Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?