Co z pieczarek?

Obserwuj wątek

Odp: Co z pieczarek?

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Bardzo lubię pieczarki z zapiekankach ziemniaczanych i jako dodatek do farszu do pierogów albo jajek, ale marynowane też są pyszne.

Odp: Co z pieczarek?

annalaskowa
Można zrobić kaszę grzyczaną z pieczarkami lub zrobić nadziewane pieczarki nóżki wykorzystać do farszu, ser żółty, paprykę i pietruszkę

Odp: Odp: Co z pieczarek?

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
WinoToskanii_pl napisał(a):

Można użyć pieczarek na wiele sposobów,raz jako marynaty,ma dwa farszu do pierogów,mięsa jak w krokietach. Poza tym z pieczarek wychodzą też bardzo fajne i smaczne sałatki


A do sałatek dajesz pieczarki w jakiej formie? Nigdy nie robiłem sałatek z pieczarkami temu o to pytam. Muszą być zamarynowane, czy w innej postaci też będą ok? Możesz podzielić się przepisem na taką sałatkę?

Odp: Co z pieczarek?

WinoToskanii_pl
Można użyć pieczarek na wiele sposobów,raz jako marynaty,ma dwa farszu do pierogów,mięsa jak w krokietach. Poza tym z pieczarek wychodzą też bardzo fajne i smaczne sałatki

Odp: Co z pieczarek?

ciasteczka
Czadowy przepis. Muszę go koniecznie wypróbować. A można to zrobić z większych pieczarek? Mąż będzie zachwycony Uwielbia marynowane pieczarki

Odp: Co z pieczarek?

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Świetny pomysł. Nie pomyślałem o marynowaniu Dzięki za link. Spróbuję je zrobić przy najbliższej okazji Oboje z żoną uwielbiamy takie pieczarki.

Odp: Co z pieczarek?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Chyba już za późno piszę, ale można je np. zamarynować. Zerknij tutaj https://gotujmy.pl/marynowane-pieczarki,przepisy-przetwory-przepis,209763.html
Tak zrobione są idealne do sałatek, przekąsek, czy też do sosu tatarskiego

Co z pieczarek?

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dostaliśmy od mojej teściowej prawie 25 kg pieczarek. Część żona przesmażyła i zamroziła. Zrobiliśmy też zupę pieczarkową i sos pieczarkowy. Problem w tym, że jeszcze sporo zostało. Co można z nich jeszcze zrobić, żeby się nie zmarnowały?

Odpowiedz na/ edytuj Co z pieczarek?