co zrobic ??

Obserwuj wątek

Odp: co zrobic ??

kawusia
  • kawusia

  • Posty: 15
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 0
Henia ma racje ,trzeba najpierw mięsu osuszyć potem obtoczyć w mące z przyprawami (u mnie słodka papryka,Vegeta i pieprz ziołowy) a potem w rozmąconym jajku i bułce tartej i koniecznie s marzyc w gorącym oleju skrzydełka powinny pływać

Odp: co zrobic ??

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
A czy osuszasz skrzydełka przed panierowaniem? Może problem w tym, że są wilgotne.

Odp: co zrobic ??

Garnek24
  • Garnek24

  • Posty: 34
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moze ten temat okaże się pomocny w rozwiązaniu tej sprawy http://forum.gotujmy.pl/co-robic--paniekra-do-skrzydelek,watek,131846.html

Pozdrawiam Garnek24.pl

Odp: co zrobic ??

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
kaopece napisał(a):

Cześć mam małe pytanko . Na wakacjach na jednej z wyprzedaży domowych kupiłam smażalnik ciśnieniowy „kuroma”. Chciałam robić skrzydełka typu kfc, niestety szybko się rozczarowałam, ponieważ panierka, której używam albo się pali albo odpada i skrzydełka są całkiem „gołe” ( panierka kamis), co robić Maczałam skrzydełka w jajku potem w panierce rezultat ten sam.

Ja jak robie panierke to najpierw obtaczam w mace,potem w jajku a na koncu w bulce tatej lub innej panierce-jesli to moze Ci cos pomoc

co zrobic ??

kaopece
  • kaopece

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cześć mam małe pytanko . Na wakacjach na jednej z wyprzedaży domowych kupiłam smażalnik ciśnieniowy „kuroma”. Chciałam robić skrzydełka typu kfc, niestety szybko się rozczarowałam, ponieważ panierka, której używam albo się pali albo odpada i skrzydełka są całkiem „gołe” ( panierka kamis), co robić Maczałam skrzydełka w jajku potem w panierce rezultat ten sam.

Odpowiedz na/ edytuj co zrobic ??