Coś rozgrzewającego

Obserwuj wątek

Odp: Coś rozgrzewającego

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cześć! Ja polecam ciepłe piwo z goździkami i przyprawą do grzańca. Pomaga w chorobie i dobrze rozgrzewa

Odp: Coś rozgrzewającego

eKuchnia_com
Albo mlekiem- równie dobrze można go użyć i też wyjdzie bardzo smaczna,ale to już nic innego jak tylko kwestia naszego gustu

Odp: Odp: Coś rozgrzewającego

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Kluczem jest rozrobienie wcześniej żółtek z małą ilością płynu, jak ze śmietaną zakładam

ania.kater napisał(a):

Mi raz wyszła taka jajeczniczka, więc też chętnie bym skorzystała ze sprawdzonego przepisu

Odp: Coś rozgrzewającego

Eizzy
  • Eizzy

  • Posty: 23
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
właśnie coś mnie rozkłada, wypróbuje ;0

Odp: Coś rozgrzewającego

ania.kater
Mi raz wyszła taka jajeczniczka, więc też chętnie bym skorzystała ze sprawdzonego przepisu

Odp: Coś rozgrzewającego

Comarchewka
hehehe nie nie..ja chcę przepis na grzaniec z koglem moglem, bo nie chcę eksperymentować, bo właśnie może mi wyjść jajecznica w piwie

Odp: Coś rozgrzewającego

Gastrosklep.pl
Jajecznice w piwie? Pierwsze słyszę,aż jestem ciekawa przepisu,jeżeli możesz to podaj go na forum,chętnie skorzystam bo zima jeszcze nas nie opuściła

Odp: Coś rozgrzewającego

Comarchewka
A można szybki przepis, bo jeszcze zrobię jajecznicę w piwie

Odp: Odp: Coś rozgrzewającego

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Comarchewka napisał(a):

Właśnie niedawno słyszałam o grzańcu z jajkiem..brzmi dziwnie, a jak smakuje?


Smakuje jak bardziej kremowy grzaniec Spróbuj koniecznie, ja osobiście wolę taki z żółtkiem.

Odp: Coś rozgrzewającego

Ms.Alice
  • Ms.Alice

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Na rozgrzewkę świetna jest zupa krem z pieczonej papryki. Najpier pieke trzy slodkie czerwone papryki i jedną ostrą papryczkę np. chili. Aż skórka zczernieje. Później obieram i kroje papryki, wrzucam do bulionu, dodaję ząbek czosnku i łżeczkę koncentratu popmidorowego. Całość miksuje na gładki krem. Naprawdę super się sprawdza w mroźne dni.

Odpowiedz na/ edytuj Coś rozgrzewającego