Cukier

Obserwuj wątek

Odp: Cukier

ciasteczka
Ja białego i trzcinowego. Mam w domu też kandyzowany, ale jego mało kiedy używam.

Odp: Cukier

kulinarnyprzemek
trzcinowy

Odp: Cukier

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
skuter5 napisał(a):

Jakiego cukru najczęściej używacie do wypieków? Wolicie biały czy może trzcinowy? A może jeszcze inny?


Ja używam białego cukru. Trzcinowego do kawy i herbaty

Odp: Cukier

mocsłodkości
skuter5 napisał(a):

Jakiego cukru najczęściej używacie do wypieków? Wolicie biały czy może trzcinowy? A może jeszcze inny?


Uwielbiam wypieki z cukrem muscowado bo mają inny smak i aromat. Niby ten sam przepis ale zmieniony cukier, a smak zupełnie inny. Niestety praca z tym cukrem nie jest taka prosta, bo się zbija w bryłki i ciężko się go uciera, ale za to smak rekompensuje wszystkie niedogodności

Odp: Cukier

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
skuter5 napisał(a):

Jakiego cukru najczęściej używacie do wypieków? Wolicie biały czy może trzcinowy? A może jeszcze inny?


Ja najczęściej używam cukru trzcinowego choć pojawia się też cukier muscowado i biały. Osobiście wolę cukier trzcinowy, bo jest smaczniejszy  

Odp: Cukier

biedroneczki
skuter5 napisał(a):

Jakiego cukru najczęściej używacie do wypieków? Wolicie biały czy może trzcinowy? A może jeszcze inny?


Ja różnie. Zależy od tego jaki mam. Niestety trzcinowy czasem ciężko u nas dostać więc większość wypieków robię z białym.

Cukier

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jakiego cukru najczęściej używacie do wypieków? Wolicie biały czy może trzcinowy? A może jeszcze inny?

Odpowiedz na/ edytuj Cukier