Cukrowe dekoracje i posypki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Cukrowe dekoracje i posypki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Dziękuję Bardzo się cieszę, że figurki Wam się podobają Masę kupuję. Raz robiłam nie przypadła mi go gustu. Strasznie się sypała. A ta kupna jest idealna i można z niej zrobić dosłownie wszystko. 

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Cukrowe dekoracje i posypki

ciasteczka
Ale cudne. Też bym takie chciała Małe dzieła sztuki Jak z cukierni Masę sama robiłaś czy kupiłaś?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Cukrowe dekoracje i posypki

mocsłodkości
Masz talent kochana. Też bym chciała takie piękne figurki robić. Niestety nie mam talentu do tego rodzaju rzeczy, a szkoda. Zacznij robić taki figurki na zamówienie

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Cukrowe dekoracje i posypki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

A możesz pokazać jakie figurki zrobiłaś na ten tort? Chyba że to sekret Może potem spróbuję sama takie zrobić


To nie sekret Zwyczajne kolorowe figurki zwierzaków Nie są jakieś szczególnie piękne, ale córka była zachwycona
obrazek obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Cukrowe dekoracje i posypki

ciasteczka
A możesz pokazać jakie figurki zrobiłaś na ten tort? Chyba że to sekret Może potem spróbuję sama takie zrobić

Odp: Odp: Odp: Cukrowe dekoracje i posypki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Ja wszystko kupuję. Nie mam doświadczenia w tej dziecinie i wątpię bym coś sama zrobiła z masy cukrowej. Co do posypek to kupuję takie w buteleczkach.


Lepienie z masy cukrowej przypomina lepienie z plasteliny lub ciastoliny. W brew pozorom jest bardzo łatwe. Można się przy tym świetnie bawić, zwłaszcza lepiąc z dzieciakami. Przy czym trzeba kupić więcej masy, bo przy pociechach ona znika
Na poprzednie urodziny mojej młodszej córki lepiłam figurki z takiej masy. Wróciłam się do szkolnych lat Miałam ubaw jakich mało

Odp: Odp: Cukrowe dekoracje i posypki

mocsłodkości
Ja wszystko kupuję. Nie mam doświadczenia w tej dziecinie i wątpię bym coś sama zrobiła z masy cukrowej. Co do posypek to kupuję takie w buteleczkach.

Odp: Cukrowe dekoracje i posypki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Na rynku dostępne są przeróżne cukrowe dekoracje i posypki. Gdzie najczęściej je kupujecie? Wolicie kupić takie w "słoiczkach" czy może kupujecie je na wagę? A może sami robicie cukrowe dekoracje?


Dekoracje z masy cukrowej robię sama. Natomiast jeśli chodzi o posypki to kupuję na wagę. W sklepach jest teraz spory wybór tego rodzaju asortymentu Do wyboru, do koloru o wzorze nie wspomnę

Cukrowe dekoracje i posypki

ciasteczka
Na rynku dostępne są przeróżne cukrowe dekoracje i posypki. Gdzie najczęściej je kupujecie? Wolicie kupić takie w "słoiczkach" czy może kupujecie je na wagę? A może sami robicie cukrowe dekoracje?

Odpowiedz na/ edytuj Cukrowe dekoracje i posypki