Cydr

Obserwuj wątek

Odp: Cydr

igombot
  • igombot

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
na cydrach sie jakoś nie znam, ale lubelski mi nie smakuje. za to całkiem spoko jest miłosławski, w zabce można go dostać. jest też wersja gruszkowa, naprawde spoko.

Odp: Cydr

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Szczerze mówiąc nie piłam jeszcze cydru, ale z chęcią bym go spróbowała. Co rusz pojawia się w przepisach w programach kulinarnych. Tylko jak trafić na taki co jest faktycznie cydrem, a niej tanią jego podróbką?

Odp: Cydr

Annisa
  • Annisa

  • Posty: 14
  • Przepisy: 116
  • Artykuły: 2
Do tej pory kupowałam Cydr Lubelski, aż ostatnio postanowiłam zrobić swój. Póki co, żyję nadzieją, że go nie zepsułam, bo jeszcze 2 tygodnie czekania przede mną. Trzymam kciuki, żeby wyszedł

Odp: Cydr

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam cydr jabłkowy, próbowałam wiele rodzajów, ale ten zasmakował mi najbardziej. Tego lata będę próbowała zrobić go sama pozdrawiam

Odp: Cydr

asap
  • asap

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mam Na początku dośc mocno zraziłąm sie do cydrów podawanych w warszawskich knajpach - wszystko to taki hipsterskie, drogie a smak jak tymbark jabłkowy z odrobiną winiaka - słabizna. Potem koleżanka robiła swój własny cydr ale smak był mocno przegięty w stronę alkoholu i też mi nie podchodził. Dopiero cydr słowiański mnie przekonał i to nie do całego gatunku a tylko do siebie. Niestety jak wszytsko co dobre jest nieco trudniej dostępne niż gorsze odpowiedniki. Ja sobie zamawiam z netu: http://cydrslowianski.pl/. Fajny jest taki "pakiet startowy" - z róznymi smakami na raz - polecam

Cydr

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Coraz bardziej popularny - macie swoje ulubione marki?

Odpowiedz na/ edytuj Cydr