Czego nigdy nie może zabraknąć?

Obserwuj wątek

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

GastroSklep
W zasadzie jest wiele rzeczy których nie może zabraknąć w kuchni, zarówno jeżeli chodzi o produkty w lodówce jak i sam sprzęt, wyposażenie. Ja np: nie wyobrażam sobie kuchni bez dobrego ekspresu do kawy i zmywarki.

fiona1
  • fiona1

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Restauracje i mniejsze punkty gastronomiczne coraz częściej mają terminal bezprzewodowy, jak jeżdżą do firm z zamówieniami na wynos. Spotkałam się z terminalami Paymax, małe, poręczne i z tego, co się dowiedziałam nie płaci się żadnego miesięcznego abonamentu, tylko kupuje sie raz na własność i tyle. A wiem, że inni płaca jakiś miesięczny abonament, co jest dla mnie dziwne.

wojciech-rybak
Hej, uwielbiam gotować ale i projektuje kuchnie potrzebuje strony internetowej i orientowałam się i znajomi mi polecili ( usunięte przez moderatora), wiecie cos o nich? a moze znacie kogoś z polecenia?

Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

Annakalino
Ziemniaków, śmietany, sera żółtego, szczypiorku i makaronów pełnoziarnistych

zielonka
  • zielonka

U mnie nie może zbraknąć ziemniaków, ryżu, makaronu, cebuli, jajek, mleka, mąki, marchewek, przecieru pomidorowego i jakiegoś minimum przypraw. Staram się mieć jeśli nie w lodówce, to w zamrażarce mały zapas mięsa i wędzonego boczku, a do tego podzielone na porcje usmażone pieczarki, co mi zaoszczędza sporo czasu w kuchni.

Malinova
  • Malinova

• Przepisy: 65
U mnie na pierwszym miejscu nigdy nie może brakować przypraw i świeżych ziół. Potem jajek, mleka, owsianki i ryżu

anna_rok
  • anna_rok

U mnie w kuchni nie może nigdy zabraknąć kaszy jaglanej. Dla mnie jest najlepsza na świecie. Robię z niej także desery - budyń. Jako dodatek do mięs czy sałatek też jest rewelacyjna

Kira.Kowalska
Na pewno nie może u mnie zabraknąć makaronu (mogłabym go jeść codziennie), zawsze muszę mieć jeszcze jakieś owoce i jogurty

Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

misia5
  • misia5

• Przepisy: 517
U mnie nie może zabraknąć makaronu oraz świeżych warzyw i owoców. Nie wspominając o zapasach w spiżarni, bo bez nich ani rusz Potem wystarczy dobry makaron sos pomidorowy i mięso mielone i obiad gotowy Mam też zawsze mąkę w kilku typach oraz zapas cukru pudru zarówno białego jak i trzcinowego oraz masło lub jedną ze znanych chyba każdemu margaryn.

ciasteczka
U mnie w kuchni nie może zabraknąć ryżu, kaszy jęczmiennej, makaronu, świeżych warzyw i owoców. Zawsze mam mąkę pszenną w kilku typach ( nigdy nie wiadomo na co przyjdzie ochota ), masło 82% lub 83% oraz świeże drożdże. O jajka się nie martwię bo mam producentki w ogródku Posiadam też zapas czekolady dobrze schowany przed dzieciakami, bo inaczej zniknął by w kilka minut

Odpowiedz na/ edytuj Czego nigdy nie może zabraknąć?