Czego nigdy nie może zabraknąć?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

Moniczqa
  • Moniczqa

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zuzanek napisał(a):

Jak ma się dobre wyposażenie kuchni to aż chce się w niej siedzieć i gotować Ja w swojej mam patelnie od ambition i sprawdza się rewelacyjnie. Nic nie przywiera do niej, a ostatnio zaszalałam i pichciłam w niej w piekarniku

Patelnia i piekarnik? Ciekawe połączenie. Co na niej zrobiłaś dobrego?

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

e-naczynia
Poczynając od postaw - to w kuchni nie powinno nigdy zabraknąć jedzenia

Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

zuzanek
  • zuzanek

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moniczqa napisał(a):

Według mnie nie może zabraknąć świeżych warzyw oraz przypraw (najlepiej też świeżych). Poza tym według mnie trzeba mieć dobre sprzęty tak jak ktoś wspominał poniżej. Robot kuchenny, mikser, blender. Do tego dobre garnki i kilka patelni w zależności od potrzeb
Jak ma się dobre wyposażenie kuchni to aż chce się w niej siedzieć i gotować Ja w swojej mam patelnie od ambition i sprawdza się rewelacyjnie. Nic nie przywiera do niej, a ostatnio zaszalałam i pichciłam w niej w piekarniku

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

Moniczqa
  • Moniczqa

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Według mnie nie może zabraknąć świeżych warzyw oraz przypraw (najlepiej też świeżych). Poza tym według mnie trzeba mieć dobre sprzęty tak jak ktoś wspominał poniżej. Robot kuchenny, mikser, blender. Do tego dobre garnki i kilka patelni w zależności od potrzeb

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

All4gastro_pl
Wielokrotnie mi się to zdarzało więc nie jesteś sama i wiem co czujesz Nie ma się co załamywać ani podawać bo każdemu może się to zdarzyć. zawsze lodówce będzie brakować 1-2 ważnych składników które wykorzystałyśmy wcześniej.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

All4gastro_pl
To racja,w kuchni podstawa są dobre i świeże produkty, wysokiej jakości z których potem przygotowujemy danie. druga kwestia to odpowiedni sprzęt i akcesoria- bez nich ani rusz.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

aleksandra.kropka
W mojej kuchni, pod względem produktów kulinarnych, żywieniowych, nie może zabraknąć produktów, które są podstawą większości dań. Mówię tutaj na przykład o kaszach (bulgur, gryczana, jaglana, kuskus), makaronie (koniecznie brązowy) i ryżu. Poza tym oczywiście mleko, jajko, kaszka manna i płatki owsiane - szczególnie lubię te z (usunięte przez moderatora). To jest najbardziej podstawową bazą do wszelkich śniadań, obiadów i kolacji. Poza tym nie mogę zapomnieć o różnych dodatkach. Tak, jak mówicie - bardzo ważne są przyprawy, jak i owoce , orzechy do śniadań.
Jeśli chodzi o wyposażenie to przede wszystkim dobre jakościowo garnki - te małe, drobne, jak i te z grubym dnem. Poza tym talerze i sztućce. Ostatnio zmieniałam zastawę stołową i kupowałam ją tu ( usunięte przez moderatora). Jest całkiem fajna - zawsze chciałam mieć czystą, białą zastawę rodem z gazetek z ( usunięte przez moderatora).. Jednak chciałam, żeby była bardziej trwała i wytrzymała. Ostatecznie chyba mi się udało.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

Akte
  • Akte

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
U mnie nie może zabraknąć przypraw. Szczególnie słodkiej papryki i wszelkiego rodzaju ziół. No i oczywiście czosnku. Przyprawy nadają charakteru potrawie i gdy ich którejś z nich zabraknie, a właśnie gotuję jakąś potrawę czuję, że czegoś jej brakuje.

Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

mocsłodkości
U mnie nie może zabraknąć przypraw Poza tym jajek, mąki, cukru, masła, ryżu, kaszy, świeżych i mrożonych warzyw oraz owoców. Poza tym zawsze mam w domu czekoladę na tzw. czarną godzinę

Odp: Odp: Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
U mnie nie może zabraknąć mąki, jajek, masła cukru, bakalii i świeżych warzyw i owoców. Mam też zawsze drożdże, bo gdyby przypadkiem zabrakło pieczywa mogę wyczarować domowe bułeczki

Odpowiedz na/ edytuj Czego nigdy nie może zabraknąć?