Czekolada

Obserwuj wątek

Odp: Czekolada

Piotr Benet
Ja równiez lubię czekoladę. Raz byłem na diecie i próbowałem się powstrzymać od jedzenia słodyczy. Dla czekolady jednak robiłem wyjątek i dziennie zjadalem jedną czy dwie kosteczki czekolady z dużą zawartościa kakao. Nic innego w takim stopniu nie poprawia mi humoru jak czekolada.

Moją ulubiona niezmiennie od lat jest czekolada gorzka Wedla. Jem na surowo ale również używam jej do pieczenia gdzie równeiż sprawdza sie dobrze. Czasami gdy mam ochotę na coś słodszego kupuje równeiż wedlowską czekolade mleczną.

Odp: Czekolada

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Uwielbiam czekoladę w ciastach i muffinkach. Praliny dopiero przede mną, ale może już niedługo... Skoro potrafię zrobić ganache, to od niego tylko krok do pralinek, jak już znajdę odpowiednie dodatki.
Nie przepadam za gorzką czekoladą solo, ale jest świetna do ciasteczek, bo dzięki niej nie są zbyt słodkie, a są pyszne i czekoladowe.

Odp: Czekolada

anna_rok
  • anna_rok

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czekolada, szczególnie gorzka, to też duży zastrzyk naturalnego magnezu. To naprawdę fajna opcja nie tylko dla zdrowia, ale i podniebienia. Miło, słodko, a przy tym pożytecznie

Odp: Czekolada

WinoToskanii_pl
Ja podobnie,czekolada to bardzo dobry pomysł na deser lub dodatek do ciast,wiec czemu by jej nie używać Poza tym dobra czekolada to też zdrowie,nasz organizm potrzebuje czasem dawki czekolady,pamiętajmy o tym

Odp: Czekolada

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja i moja ona czekoladę uwielbiamy. W zasadzie głównie jemy od tak, ale zdarza się nam zaszaleć Ostatnio żona zrobiła naleśniki z dodatkiem czekolady. Były wyśmienite Dodajemy do deserów owocowych. Marzą mi się muffinki czekoladowe. Może kiedyś się odważę i upiekę

Odp: Czekolada

ankaszym
  • ankaszym

  • Posty: 39
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja to jakbym mogła dodałabym czekoladę do wszystkiego Ja uwielbiam (najbardziej wykadać prosto z saszetki) polewę z orzechami

Odp: Czekolada

ciasteczka
Ja tam uwielbiam czekoladę prosto z opakowania, ale dodaję ją też np. do kremów, mas, czy też muffinek. Dekoruję nią też wierzch tortu lub ciast. Robię też pyszną aromatyczną gorącą czekoladę. Mniam

Odp: Czekolada

mocsłodkości
Uwielbiam czekoladę Ja piekę z nią muffinki i mega wilgotne ciasto czekoladowe. Robi z nich dekoracyjne wzorki na ciasteczkach. Muszę się zdobyć na odwagę i zrobić własne pralinki. Widziałam ich tutaj sporo i wyglądają zjawiskowo.

Odp: Czekolada

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Moja rodzina uwielbia czekoladę. Ja czekoladę używam do robienie pralinek, dodaję do ciasteczek oraz muffinek. Robię kremy do ciast i ciasteczek. Drożdżowe rogale z czekoladą są idealne na śniadanie Używam wszystkich wymienionych przez Ciebie czekolad

Czekolada

mocsłodkości
Czekolada to taki produkt, bez którego nie wyobrażam sobie życia Jest idealna na wszystko Jaką czekoladę lubicie najbardziej? Do czego najczęściej jej używacie? Mile widziane link do przepisów z Gotujmy

Odpowiedz na/ edytuj Czekolada