Cześć co robicie w weekend?

Obserwuj wątek

Odp: Cześć co robicie w weekend?

Jadwinia
  • Jadwinia

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najlepszą dla mnie atrakcją w sobotę i niedzielę będzie rodzinny obiad w Restauracji Akademia w Warszawie. Właśnie tam się wybieramy w te wolne dni. To jest jedyny lokal w stolicy, który tak idealnie wpasowuje się także w potrzeby najmłodszych gości. My tam z mężem odpoczniemy, a nasze maluchy będą zażywać zabawy podczas przeznaczonej dla nich animacji. Jedzenie mają naprawdę przepyszne.

Odp: Cześć co robicie w weekend?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Ja dziś po pracy i obiedzie pojadę znów popracować.Tym razem na działce.Straszą złą pogodą to nie ma co odkładać .I tulipany trzeba posadzić i uprzątnąć to i owo.

Odp: Cześć co robicie w weekend?

gosiczek821
Ja już po pracy U nas FIESTA MAJOR czyli Hiszpańkie święto miasta,wioski.Idziemy na karuzele ,ku wielkiemu zadowoleniu naszego synka potem na pewno jakieś tapas (czyli przekąski)będzie super

Odp: Cześć co robicie w weekend?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Okazalo sie, ze pogrzeby nie musza byc wcale takie dolujace. Spotkalam i poznalam sporo ludzi, z którymi czas uplynal bardzo szybko i na milej rozmowie

Odp: Cześć co robicie w weekend?

Etna
  • Etna

  • Posty: 7
  • Przepisy: 83
  • Artykuły: 0
A ja jutro (dzisiaj) jadę z mężem na wycieczkę krajoznawczą w okolice (dalsze) Poznania

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 wrz 2011 00:57 przez Etna)

Odp: Cześć co robicie w weekend?

gosiczek821
Ja wróciłam z pracy godzinę temu i za godzinkę znowu na nockę

Odp: Cześć co robicie w weekend?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Ja po południu mam znajomych na grillu i korzystamy z ostatnich promieni słońca.Ponoć zmiana pogody się szykuje to trzeba się nacieszyć słoneczkiem.

Odp: Cześć co robicie w weekend?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A ja chcialabym spedzic troche czzasu z mezem, ktory ostatnimi czasy jest tak zajety, ze na dluzej widzimy sie jedynie przy ... obiedzie.

Dzisiaj mam pogrzeb, z dalszej rodziny meza, myslalam, ze z córcia sie z tego wywiniemy, ale chyba nie da rady

Odp: Cześć co robicie w weekend?

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
a ja niestety do pracy i to na noc ale w niedziele wolne i swietowac bedziemy drugie urodzinki mojego synusia Antosia

Odp: Odp: Cześć co robicie w weekend?

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
a ja dzisiaj świętuję 50-te urodziny taty! Poza tym, moje drogie Panie, mecz dzisiaj! Trzeba wspierać Polaków, nic innego nam nie pozostało.

Odpowiedz na/ edytuj Cześć co robicie w weekend?