Czołem

Obserwuj wątek

Odp: Czołem

Babciagramolka
Witam - czekam na dalsze przepisy ( najlepiej ze zdjeciami ) bo nie ukrywam , ze ciężko mi kogoś poznać po przepisach bez zdjęć . Szejk zachęcający - szczególnie ująłeś mnie tymi pestkami granatu - świeże owoce udało Ci sie kupić ?

Odp: Odp: Czołem

Hej stuknę się, ale moim niedawnym odkryciem: dawne niepasteryzowane z browaru Konstancin, jedno z niewielu polskich piw.
obrazek

Odp: Czołem

Spec
  • Spec

  • Posty: 42
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 2
Udobruchałyście mnie tym piwem. Mam nadzieję, że to leszek

cześć wszystkim

PS same babki tutaj?

Odp: Czołem

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Spec napisał(a):

Cześć - jestem niby nowy, ale taki trochę zużyty - trafilem przy okazji konkursu, jakis czas temu dostalem newsletter o obiedzie za dychę i to mnie skłoniło do tego, aby może i coś ugotować. początkowo twoerdzilem, ze przyszedlem tu po ksiazki z konkursu typowania meczów, troche odrzucila mnie postawa 1 użytkownika, w dodatku nazwany zostalem klonem, aczkolwiek po tym, jak mnie dziewczyna pochwaliła jak jej w domu upieklem krewetki - postanowilem zrobic z tego uzytek. Mam nadzieje, ze zostanę potraktowany jak kazdy, a uzytkowniczka, która ma w zwyczaju doczepki, niech też ma na moich przpisach używanie stukniemy się kuflami?

Spec

witaj, rozgość się jakoś przegapiłam nowego kolegę

Odp: Czołem

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Czołem Spec

Odp: Czołem

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
:-) cześć Spec :-)

Odp: Czołem

Spec
  • Spec

  • Posty: 42
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 2
fajnie ze mnie przywitaliscie

Czołem

Spec
  • Spec

  • Posty: 42
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 2
Cześć - jestem niby nowy, ale taki trochę zużyty - trafilem przy okazji konkursu, jakis czas temu dostalem newsletter o obiedzie za dychę i to mnie skłoniło do tego, aby może i coś ugotować. początkowo twoerdzilem, ze przyszedlem tu po ksiazki z konkursu typowania meczów, troche odrzucila mnie postawa 1 użytkownika, w dodatku nazwany zostalem klonem, aczkolwiek po tym, jak mnie dziewczyna pochwaliła jak jej w domu upieklem krewetki - postanowilem zrobic z tego uzytek. Mam nadzieje, ze zostanę potraktowany jak kazdy, a uzytkowniczka, która ma w zwyczaju doczepki, niech też ma na moich przpisach używanie stukniemy się kuflami?

Spec

Odpowiedz na/ edytuj Czołem