Czuję się oszukany

Obserwuj wątek

Odp: Czuję się oszukany

kober
  • kober

• Przepisy: 325
  • Artykuły: 0

Odp: Odp: Czuję się oszukany

A.B.
  • A.B.

• Przepisy: 259
  • Artykuły: 4
hoffija44 napisał(a):

Chciałam się zapytać czy taka przypadłość , jak mnie , kogoś spotkała na tym portalu.........

Borubar napisał(a):

Prosze o uzupelnienie swoich danych adresowych w celu wysylki nagrody
.
ps. prosze o info kiedy zostana dane uzupelnione.

pozdr
Borubar

Witam! Nie mam pojęcia o jaką nagrodę chodzi i jakie dane z tym związane miałabym uzupełnić ?
Pozdrawiam - hoffija44

Witam))Zbieram kubeczki - cieszę się ,że będzie właśnie od Gotujmy .
Dane osobowe uzupełniłam. Pozdrawiam )))

Prosze podac adres na ktory wyslemy kubeczek.
Wygralas w konkursie na najlepszy przepis tygodnia:

Szczegoly tutaj:

http://ludzie.gotujmy.pl/najlepsze-przepisy,h0a2009b27/

i tak ta korespondencja się rozwijała.......do dnia dzisiejszego ta " nagroda" do mnie nie dotarła , dzisiaj napisałam do osoby , która poinformowała mnie o otrzymanym wyróżnieniu:

"Temat: Kubek
Wiem ,że moderator też człowiek , ale mam prośbę .......odpowiedz mi na pytanie: czy przyznawanie nagród , a później ich niewysyłanie to jest reguła w tym portalu? 5 sierpnia prosiłeś mnie o uzupełnienie danych adresowych , zrobiłam to , zawiadomiłam o tym , a kubek do mnie niestety nie został wysłany
Mała rzecz , a cieszy . Niestety nie mogę powiedzieć tego o tej nagrodzie . Przykro mi ,że ktoś sobie ze mnie zakpił.
Proszę w przyszłości nie zawieść kogoś komu społeczność przyzna najwięcej punktów za przysłany przepis , a jakaś komisja przyzna za to nagrodę .
Pozdrawiam hoffija44"

Jeżeli Ktoś potrafi udzielić mi odpowiedzi na zadane na wstępie pytanie to będę zobowiązana

Spokojnie,czasami trzeba poczekać,aby dostac ten piękny,zielony kubeczek-dotrze do Ciebie na 100%,wiem sama mam taki i bardzo go lubię,wszyscy moderatorzy bardzo sie starają,niestety poczta jest jaka jest i na to juz nie mają wpływu,zachowaj spokój,pozdrawiam,napisz jak dostaniesz te małe cudeńko

Bahus
  • Bahus

• Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
yola napisał(a):

Co nas nie zabiję to nas wzmocni. Bahus nie odchodz bo będę beczeć
A tak na serio proszę:przetrzymajmy tę burzę.Jestem tu już prawie rok i różnie się działo,ale ogólnie polubiłam tę stronkę i ludzi(Bahus Ciebie też)

No takiemu argumentowi nie jestem w stanie się oprzeć. Pewnie zostanę.....

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 paź 2009 13:46 przez Bahus)

yola
  • yola

• Przepisy: 69

Co nas nie zabiję to nas wzmocni. Bahus nie odchodz bo będę beczeć
A tak na serio proszę:przetrzymajmy tę burzę.Jestem tu już prawie rok i różnie się działo,ale ogólnie polubiłam tę stronkę i ludzi(Bahus Ciebie też)

hoffija44
  • hoffija44

• Przepisy: 22
ok........dziękuję za odpowiedź

dobry
  • dobry

• Przepisy: 12
Bahus, ja Cie nie chce przekonac, tylko uglaskac, wiem, ze inaczej sie nie da, bo zawsze bedziesz wiedzial swoje i chwala Ci za to.

Bahus
  • Bahus

• Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Anula napisał(a):

Bahus napisał(a):

Niektórzy wiedzą, że jestem moderatorem na Wielkim Żarciu. Jestem tam prawie siedem lat. Tam z użytkownikiem postępuje się uczciwie. Na portalu gotujmy.pl bardzo się zawiodłem, a najbardziej na byłych właścicielach, którzy bez pardonu i uprzedzenia sprzedali moją (naszą) pracę, spółce z o.o. Wystosuję pismo do nowych właścicieli z żądaniem, likwidacji mojego konta i przepisów. Zgodnie z prawem jest to moja własność (prawa autorskie) i jeżeli ktoś ją sprzedaje bez mojej zgody popełnia przestępstwo. W przypadku gdy nowi właściciele zignorują moje żądanie, oddam sprawę do sądu. Już rozmawiałem na ten temat z prawnikiem. W pozwie zażądam odszkodowania. Podaję kontakt mailowy bahus@fotoreporterzy.com.pl. Zapraszam na Wielkie Żarcie...

Szkoda Bahusku,bardzo Cie polubilam,ja zostane i zobacze jak sie sytuacja rozwinie, mam nadzieje,ze wszystko dobrze sie zakonczy i co chyba najistotniejsze lubie tu zagladac,bo lubie osoby ktore sa zalogowane na tym portalu , tesknila bym za nimi ,a mysle ze w tak zgranym towarzystwie przetrwamy i nadal bedziemy mieli cos do powiedzenia.

Anulo, to co w złości napiszę, a to co po "otrzeźwieniu" zrobię to dwie różne rzeczy. Argumenty dobrego trochę mnie przekonały, choć nie do końca

zmieniono 1 raz (ostatnio 03 paź 2009 13:23 przez Bahus)

Borubar
  • Borubar

• Przepisy: 3
  • Artykuły: 1
hoffija44 nie uzupełniłaś danych, na poczcie masz maila do poczytania

Troche to przykre, ze na ponad 100 wysłanych kubkow kilka osob ma pretensje ze nie dostalo lub dostalo z opoznieniem paczke. W ten sposób robi się moderatorowi opinie. Czlowiek sie stara wysyla 2x kubek jak na poczcie wrzucili go pod 100 kilową paczkę i doszla stłuczka. Trudno, chyba taki los moderatorów ...

dobry
  • dobry

• Przepisy: 12
Hoffija, Borubarek sprawdzi dzisiaj co się stało.
Podejrzewam jakiś splot nieszczesliwych okolicznosci. Jest z nami spora grupa Użytkowników, do ktorych nagrody doszly, lub nawet dochodza regularnie
Sprawa do wyjasnienia, odezwiemy się do Ciebie.

Anula
  • Anula

• Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Niektórzy wiedzą, że jestem moderatorem na Wielkim Żarciu. Jestem tam prawie siedem lat. Tam z użytkownikiem postępuje się uczciwie. Na portalu gotujmy.pl bardzo się zawiodłem, a najbardziej na byłych właścicielach, którzy bez pardonu i uprzedzenia sprzedali moją (naszą) pracę, spółce z o.o. Wystosuję pismo do nowych właścicieli z żądaniem, likwidacji mojego konta i przepisów. Zgodnie z prawem jest to moja własność (prawa autorskie) i jeżeli ktoś ją sprzedaje bez mojej zgody popełnia przestępstwo. W przypadku gdy nowi właściciele zignorują moje żądanie, oddam sprawę do sądu. Już rozmawiałem na ten temat z prawnikiem. W pozwie zażądam odszkodowania. Podaję kontakt mailowy bahus@fotoreporterzy.com.pl. Zapraszam na Wielkie Żarcie...

Szkoda Bahusku,bardzo Cie polubilam,ja zostane i zobacze jak sie sytuacja rozwinie, mam nadzieje,ze wszystko dobrze sie zakonczy i co chyba najistotniejsze lubie tu zagladac,bo lubie osoby ktore sa zalogowane na tym portalu , tesknila bym za nimi ,a mysle ze w tak zgranym towarzystwie przetrwamy i nadal bedziemy mieli cos do powiedzenia.

Odpowiedz na/ edytuj Czuję się oszukany