Czy polecacie speedcook?

Obserwuj wątek

Odp: Czy polecacie speedcook?

renatka1
  • renatka1

  • Posty: 64
  • Przepisy: 558
  • Artykuły: 4
A co myślicie o takich urządzeniach tylko pod marką np. LIDL?

Odp: Czy polecacie speedcook?

malinaaaaa
Ja posiadam od 5 lat. Urządzenie byłoby ok, gdyby nie to, ze po 4 latach plastikowe elementy, na które zakłada się pokrywę Speedcooka zaczęły się kruszyć, aż wreszcie zupełnie odpadły. Obecnie z urządzenia nie da się korzystać. Speedcook używany był maksymalnie 1-2x w tygodniu, co wskazuje, że plastik jest bardzo słabej jakości. Sprzęt kuchenny za taką cenę powinien być sprawny przez wiele la

Odp: Czy polecacie speedcook?

SuperInterior_pl
Szereg informacji i praktycznych rad odnośnie tego urządzenia znajdziemy także na tutejszym forum,wystarczy tylko poczytać. Poza tym na naszej stronie znajdziecie teraz ciekawe promocje na artykuły kuchenne,również warto tam zajrzeć i wiedzieć więcej.

Odp: Czy polecacie speedcook?

Damek
  • Damek

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam
Zgadzam się z Państwem, Speedcook to idealne rozwiązanie dla każdej kucharki czy kucharza. Sam korzystam z niego juz 2 lata.

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na jego temat, poznać go lepiej, zobaczyć prezentację zapraszam do napisania na adres: speedcook.info@o2.pl

Pozdrawiam,

Odp: Odp: Czy polecacie speedcook?

Magdalena32
Zawsze można skorzystać z pomocy takich ludzi jak ja Być może producent przeoczył Pani maila, ciężko mi wywnioskować dlaczego nikt się do Pani nie odezwał? Ale na szczęście są fora Kwestia wyglądu jest indywidualna, ale z technicznej strony proszę zobaczyć, Speedcook jest jeden, udoskonalają go, unowocześniają, ale nie wychodzi 4, 5 czy 6 edycja jak to robi Thermomix. TM jest bardziej awaryjny, bo zamiast poprawiać usterki, które wychodzą w niższych modelach, TM wprowadza wyższe bez poprawki tych wcześniejszych. No i oczywiście reklama, nie ma to jak mieć coś drogiego i znanego, a ja powiem tylko że za dwa trzy lata Speedcook też będzie tak znany jak TM. Nastały czasy gdzie bardziej liczy się ilość a nie jakość i to jest przykre. Ludzie wydają kupę forsy na TM, który nie zrobi nic więcej niż SC, a Speedcook jest o połowę tańszy, mniej awaryjny i wykonany z wyższej jakości części. Wiadomo, że decyzja należy do kupującego, ale przed zakupem dokładnie porównajcie oba sprzęty!

Odp: Czy polecacie speedcook?

eKuchnia_com
Minęło już trochę czasu więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to daj znać na jaki model oraz firmę ostatecznie się decydujesz,to pomoże także innym Użytkownikom w przyszłości podjąć decyzję o kupnie

Odp: Czy polecacie speedcook?

orlikowawiolka
mam thermomix, moja siostra speedcooka, różnicy wielkiej nie ma ale thermomix jest moim zdaniem lepiej wykonany. Ja chciałam kupić speedcook napisałam maila z pytaniem do firmy czekałam na odpowiedź ponad 3 tyg i sie nie doczekałam ponowiłam mail i tez nic. Spróbuj Ty

Odp: Czy polecacie speedcook?

Gastrosklep.pl
To bardzo funkcjonalne urządzenie i z mieleniem mięsa nie będzie żadnych problemów,zresztą może łatwiej będzie jeżeli podasz czy masz już jakiś konkretny model na myśli i wtedy doradzimy czy jest sens sie nim interesować.

Odp: Czy polecacie speedcook?

josz
  • josz

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam,
właśnie się zastanawiam nad kupnem sc ale bardzo istotna jest dla mnie funkcja mielenia mięsa (pasztety). Jak to wygląda w praktyce? Czytałam przepis na mielenie mięsa w tm- czy tu jest podobnie (mrożenie 60 min, krojenie w małe kosteczki, itd.)?
Jakie są opinie osób użytkujących?
Z góry dziękuję za odpowiedź!

Odp: Czy polecacie speedcook?

Magdalena32
No to przykro mi, że ma Pani takie podejście bo ja nie jestem takim sprzedawcą który za wszelką cenę chce sprzedać swój sprzęt, po prostu gdy kupiłam speedcooka i zobaczyłam jak może pomóc ludziom w kuchni to postanowiłam, że będę pomagała ludziom zastanawiającym się nad kupnem urządzenia. Jestem użytkowniczką speedcooka z doświadczeniem, więc mogę opowiedzieć o jego możliwościach, w Trójmieście robię prezentacje urządzenia, więc bardziej chodzi mi o "przedstawienie" speedcooka niż sprzedaż (robię to z czystą przyjemnością). A każdy ma swój rozum i jeżeli chce to kupi speedcooka lub nie, indywidualna sprawa tej osoby skąd i od kogo.
Pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Czy polecacie speedcook?