Czy polecacie speedcook?

Obserwuj wątek

Odp: Czy polecacie speedcook?

to już zależy od ludzi, z jednej strony wspieranie polskiej gospodarki jest ok (o ile zrozumiałam to polskie urządzenie), ale z drugiej Termomix ma swoją markę od lat i nie nazwałabym tego przepłacaniem, tylko inwestowaniem w coś pewniejszego, ale to tylko moje zdanie

Odp: Czy polecacie speedcook?

Pysiaczek
  • Pysiaczek

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja tez polecam, moja mama ma termomixa już prawie 10 lat. Dla mnie była za wysoka cena dlatego zdecydowałam sie na Speedcook i bardzo dobrze zrobiłam.
Produkt jakościowo nie odbiega od tych duzo droższych więc po co przepłacać

Odp: Odp: Czy polecacie speedcook?

katecake
  • katecake

  • Posty: 31
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 24
Ja polecam wszystkim Thermomix, mam go w domu już parę lat i jest to naprawdę przydatne urządzenie. Można w nim zrobić wiele dań, napoje, lody, sałatki, ciasta, dżemy, pasty do kanapek,sosy i wiele innych znakomitości
Co ważne nie trzeba stricte trzymać się przepisów z dołączonej książki, można samemu wymyślać rożne potrawy.

Odp: Czy polecacie speedcook?

Betii07
  • Betii07

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dostałam speedcook na prezent ślubny od rodziców, od miesiąca już go testuje,
i jak na razie jestem bardzo zadowolona mąż też zwłaszcza z drinków przyrządzonych w nim

Odp: Czy polecacie speedcook?

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Moja koleżanka ma Thermomixa, jest konsultantką. Pokazywała mi książki na podstawie których przygotowuje potrawy i robiła prezentacje. Sprzęt jest super i szybko się w nim przygotowuje dosłownie wszystko, ale jest jak dla mnie ale. A mianowicie cena ( u niej około 4.000 zł ) i jak dla moich głodomorków za małe ilości można przygotować jednorazowo.

Odp: Czy polecacie speedcook?

Filipina
  • Filipina

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jestem świeżo upieczoną posiadaczką Speedcooka (2 tygodnie), ale wybór był
przemyślany. Widziałam prezentacje Thermomixa i Speedcooka
i dokonałam wydaje mi się słusznego wyboru.
Po pierwsze cena, po drugie jakość wykonania, po trzecie "made in Poland".
Najlepiej zamów sobie prezentację Speedcooka - będziesz miała pełny obraz.
Ja w 100% polecam.

Odp: Czy polecacie speedcook?

0monika0
  • 0monika0

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam,
posiadam Speedcooka już ponad 4 miesiące. Jest naprawdę wspaniałym urządzeniem, które ułatwia pracę w kuchni mam małą 9-cio miesięczną córeczkę, której często przygotowuję w nim pyszne jedzonko. Możliwości urządzenia są ogromne. Zdecydowaliśmy się z mężem na zakup Speedcooka gdyż ma bardzo konkurencyjną cenę w porównaniu z innymi urządzeniami, a niczym nie odbiega od tych droższych. Jeśli chodzi o mnie polecam gorąco, naprawdę warto Pozdrawiam serdecznie Monika

Odp: Czy polecacie speedcook?

Oczywiście lepiej jest poczekać kilka dni, bo ma się pojawić coś jeszcze lepszego...

Czy polecacie speedcook?

Kalineczka
witam,
zastanawiam się nad kupnem urządzenia wielofunkcyjnego speedcook, ma może ktoś z was? polecacie? proszę o rady

Odpowiedz na/ edytuj Czy polecacie speedcook?