Czy taki tort na wesele jest ok?

Obserwuj wątek

Odp: Czy taki tort na wesele jest ok?

caroline1983
Tort jest raczej elegancki niz ekstrawagancki wiec jesli Ci sie podoba to taki zamów. Co do tesciowej to pewnie przypominaja jej sie chwile z jej młodosci i zapomina ze tym razem to nie jej slub. Delikatnie ale stanowczo daj jej do zrozumienia że to decyzja Twoja i Twojego narzeczonego jak będzie wygladał wasz slub i wesele. No i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Odp: Czy taki tort na wesele jest ok?

Mrówa
  • Mrówa

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
pyza tak ten tort nazywa się hawajski przez te lilie (chyba, no nie żartuje na pewno)... śliczne te torciki karita ( 2 w szczególności)...

no i mam dylemat...

Odp: Czy taki tort na wesele jest ok?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Może nie podali smaku bo robią taki jaki sobie zamówią klenci? I tak masa wierzchnia zakryje wszystko...Mnie się podoba, ale dlaczego hawajski? przez te lilie?

Odp: Czy taki tort na wesele jest ok?

hoffija44
  • hoffija44

  • Posty: 38
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 0
Jest OK ..........można nim obdzielić około 130 gości ( zależy od grubości klinika )...szkoda tylko ,że cukiernik nie podał smaku tego arcydzieła

Odp: Czy taki tort na wesele jest ok?

karita
  • karita

  • Posty: 376
  • Przepisy: 217
  • Artykuły: 2
jak dla mnie tort śliczny i na pewno przepyszny Wcale nie uważam, że jest jakoś wyjątkowy nowoczesny czy ekstrawagancki. Jestem jak najbardziej za i sama tez bym chciała taki torcik na swoje wesele
obrazek obrazek obrazek

Odp: Czy taki tort na wesele jest ok?

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Mrówka,to Twoje wesele i to Tobie i narzeczonemu powinien się podobać,a nie reszcie,efektowny,choć nie w moim stylu,bardzo nowoczesny dla odważnej pary i na pewno ciekawym smaku,jeśli to odzwierciedla Twoje wnętrze i serce,nawet się nie zastanawiaj

Czy taki tort na wesele jest ok?

Mrówa
  • Mrówa

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Bardzo mi się podoba taki tort: http://slubowisko.pl/products/view/158/tort_weselny_hawajskie_wesele/werynscy_sp_c_cukiernia_i_piekarnia_werynski/tort_weselny_tort_pietrowy_tort_mielec_dekoracja_karmelowa_figurki_na_tort.
Jak z bajki... no ale mojej teściowej się nie podoba, kreci nosem..eh... co za baba...
Jak myślicie jest ok na wesele?

Odpowiedz na/ edytuj Czy taki tort na wesele jest ok?