Dania dietetyczne

Obserwuj wątek

Odp: Dania dietetyczne

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kiedyś ludzie jadali tłusto, ale nie pakowali w siebie tyle chemii, ile teraz. Mój dziadek też jadł tłusto itp. Nie ma opcji, żebyśmy tak jadali dziś...

Odp: Dania dietetyczne

LegoJedi
  • LegoJedi

  • Posty: 82
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Szczescie nie mierzy sie na ilosc zjedzonego smalcu czy oleju... Ja uwazam ze kazdy powinien to jesc co mu smakuje. Wygladac tak.. jak sie samemu sobie podoba . Apisac cos musze.... bo tych setki kobiecych gazet nie mogli sprzedac. A tak na stroni tytulowej.. DIETA CUD I ZDROWA w ciagu 6 dni.... i gazeta jest wyprzedana. Po co pisza ciagle o kosmetykach ze te lepsze te gorsze.. ten krem gladzi zmarszczki tamten gladzi zly humor .... babcia pewno miala krem nivea tylko....bo tylko jeden byl a teraz.. tysiace firm tysiace produktow...trzeba to jakos sprzedac... a ludzie zawsze dadza sie na cos namowic... taka jest nasza natura.
Najwazniejsze... nie dajmy sie zwariowac....ani prasie ani TV to bedziemy zyli zdrowo

Dania dietetyczne

dania_dietetyczne
Dlaczego teraz tyle mówię się o daniach dietetycznych, o smażeniu na oleju, o oliwie ect? Moja Babcia całe życie smażyła na smalcu, nie liczyła kalorii. I była bardzo szczęśliwą kobietą.

Odpowiedz na/ edytuj Dania dietetyczne