DARMOWY Bilet do teatru za potrawę czyli NIEDZIELE TEATRALNO-KULINARNE

Obserwuj wątek

Odp: DARMOWY Bilet do teatru za potrawę czyli NIEDZIELE TEATRALNO-KULINARNE

dorjana
  • dorjana

  • Posty: 32
  • Przepisy: 34
  • Artykuły: 0
Pomysl fajny,szkoda ze tylkow Warszawie

Odp: DARMOWY Bilet do teatru za potrawę czyli NIEDZIELE TEATRALNO-KULINARNE

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
hahahaha

DARMOWY Bilet do teatru za potrawę czyli NIEDZIELE TEATRALNO-KULINARNE

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Pablito napisał(a):

Pomysł fajny, ale same panie tam widzę, czyżby tak mało mężczyzn gotowało, czy też raczej trzymają się z dala od książek


1. Pora to zmienić i przy następnej okazji zasilić męskie grono
2. Panie są bardziej fotogeniczne, dlatego je też widać na zdjęciach

Odp: DARMOWY Bilet do teatru za potrawę czyli NIEDZIELE TEATRALNO-KULINARNE

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Pomysł fajny, ale same panie tam widzę, czyżby tak mało mężczyzn gotowało, czy też raczej trzymają się z dala od książek

Odp: DARMOWY Bilet do teatru za potrawę czyli NIEDZIELE TEATRALNO-KULINARNE

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
I jeszcze kilka Kogo zachęciłam do następnej edycji 10 października?
obrazek obrazek obrazek

DARMOWY Bilet do teatru za potrawę czyli NIEDZIELE TEATRALNO-KULINARNE

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Oto kilka zdjęć niedzielnych:

obrazek obrazek obrazek

Odp: DARMOWY Bilet do teatru za potrawę czyli NIEDZIELE TEATRALNO-KULINARNE

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Hej hej

Pierwsze, o czym pomyślałam wspominając wczorajszą Niedzielę Teatralno-Kulinarną... ALE SIĘ OBJADŁAM ! Jak na takiej dużej Wigilli

Ale powiem Wam, że warto było. Uczta rzeczywiście - najpierw duchowa, przedstawiono, a w zasadzie odczytano sztukę (to czytanie to bardzo fajna sprawa, wcale nie jest to jakimś sztywnym cytowaniem z kartki), po czym zostaliśmy zaproszeni do jedzenia

Wszyscy przynieśli ze sobą jakieś pyszności, nawet jedna Pani z Poznania przywiozła nam świetną galaretkę z malinami i jagodami. Każdy opowiedział kilka słów o swojej potrawie, zrobiono mu fotkę, po czym zaczęliśmy konsumowanie... Cherry jak to Cherry - zaczęła od ciast. Marchewkowe, tiramisu, pierniki, bardzo pyszne brownie... na "deser" - pierożki z warzywkami, przeróżne sałatki...

naprawdę polecam Wam, idźcie koniecznie jeśli możecie na następną edycję w październiku, chyba 10.10, dopytałam się - podobno będzie czytany Mrożek.

Poza tym zaprosiłam obecnych na nasz portal., kto wie, może niedługo pojawią się na naszej stronce przepisy na dania, którymi się zajadałam A za nimi oczywiście nasi nowi Użytkownicy

Po sztuce oczywiście widzowie rozmawiają także z aktorami, reżyserem, był również dyrektor Teatru Sceny Współczesnej, który zasypywał nas ciekawymi opowiastkami. Bardzo ciekawa inicjatywa - takie przełamanie dystansu aktor - widz. A atmosfera bardzo ciepła, zostaliśmy gorąco zaproszeni do kolejnych edycji

Wieczorkiem wrzucę jakieś zdjęcia jak zrzucę na komp., i macie mi obiecać, że ze mną pójdziecie!

Odp: DARMOWY Bilet do teatru za potrawę czyli NIEDZIELE TEATRALNO-KULINARNE

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Halo halo kto z Was idzie? Ja właśnie wyjeżdżam

Mam nadzieję, że warto

DARMOWY Bilet do teatru za potrawę czyli NIEDZIELE TEATRALNO-KULINARNE

Niestety nie mogę, bo moja córa jest zaproszona na urodziny do Milanówka. ale czekam niecierpliwie na relację

Odp: DARMOWY Bilet do teatru za potrawę czyli NIEDZIELE TEATRALNO-KULINARNE

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Bardzo ciekawa inicjatywa - od razu zdecydowałam, że idę Opowiem Wam po powrocie co słyszałam i co dobrego przy okazji zjadłam

PS Kto się wybiera

Odpowiedz na/ edytuj DARMOWY Bilet do teatru za potrawę czyli NIEDZIELE TEATRALNO-KULINARNE