Dekoracja kuchennych szafek

Obserwuj wątek

Odp: Dekoracja kuchennych szafek

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
PS w razie nowych pomysłów jak najbardziej czekam na odpowiedzi, szafki jeszcze są białe

Odp: Dekoracja kuchennych szafek

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
No właśnie, z tego względu decoupage odpada, bo jest trwały.

Fajna opcja z tą malowaną własnoręcznie folią - podoba mi się także się za tym rozejrzę. A przy okazji zobaczę, czy wśród szablonów byłoby coś fajnego

Odp: Odp: Dekoracja kuchennych szafek

W Leroy Merlin są takie samoprzylepne tapety i taśmy. Kuchenne wzory też są. Ja osobiście stosowałam ich do zmiany wystroju łazienki. Naklejałam je na kafelki i mam kompletnie nowy design. A teraz na wiosnę planuję zmienić jeszcze raz.

Odp: Dekoracja kuchennych szafek

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
Mój pomysł jest taki:
Biała folia samoprzylepna i komplet farbek akrylowych (takich dla dzieci- wystarczą)
oraz szablon np z Castoramy - niektóre motywy są bardzo ładne.
No i zabawić się w kolorowanie a potem wycinanka.
Gdy Ci się znudzi - odklejasz i zabawa na nowo
Koszt szacunkowy około 50 zł

Odp: Odp: Odp: Dekoracja kuchennych szafek

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
cherry napisał(a):

Rymka napisał(a):

Witam,
sposób jest wiele udekorowanie mebli. Polecam metodę deqoupage - bardzo ciekawa forma odświeżania różnych przedmiotów. Nie jest to prosta metoda, ale efekty są niesamowite. Można w sklepach plastycznych zakupić albo papier dekoracyjny do naklejania na drewno, metale itp.. Ja akurat używam zamiast papieru - serwetek dekoracyjnych (takich zwykłych, które można zakupić wszędzie, nawet w kwiaciarni).
Proponuję zakupić poradnik i działać.....


ja to bym chciała tak rach ciach i gotowe ale powiedz, czy takie wzory z decoupage są po jakimś czasie do usunięcia czy raczej nie bardzo?


Raczej nie bardzo. Bawiłam się trochę tą techniką, zdobienie zostaje na stałe.

Odp: Odp: Dekoracja kuchennych szafek

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Rymka napisał(a):

Witam,
sposób jest wiele udekorowanie mebli. Polecam metodę deqoupage - bardzo ciekawa forma odświeżania różnych przedmiotów. Nie jest to prosta metoda, ale efekty są niesamowite. Można w sklepach plastycznych zakupić albo papier dekoracyjny do naklejania na drewno, metale itp.. Ja akurat używam zamiast papieru - serwetek dekoracyjnych (takich zwykłych, które można zakupić wszędzie, nawet w kwiaciarni).
Proponuję zakupić poradnik i działać.....


ja to bym chciała tak rach ciach i gotowe ale powiedz, czy takie wzory z decoupage są po jakimś czasie do usunięcia czy raczej nie bardzo?

Odp: Dekoracja kuchennych szafek

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
hmm kiedys tez o tym myslalam .. zrobilam nawet taki kolorowy pas z haftowanymi warzywami i owocami .. tylko ze nigdy tego nie skonczylam
zmienil mi sie gust i dalam sobie spokoj.. nie dekoruję kuchennych szafek ..

Odp: Dekoracja kuchennych szafek

Rymka
  • Rymka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam,
sposób jest wiele udekorowanie mebli. Polecam metodę deqoupage - bardzo ciekawa forma odświeżania różnych przedmiotów. Nie jest to prosta metoda, ale efekty są niesamowite. Można w sklepach plastycznych zakupić albo papier dekoracyjny do naklejania na drewno, metale itp.. Ja akurat używam zamiast papieru - serwetek dekoracyjnych (takich zwykłych, które można zakupić wszędzie, nawet w kwiaciarni).
Proponuję zakupić poradnik i działać.....

Dekoracja kuchennych szafek

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Hej Kochani,

czy ktoś z Was ma jakiś pomysł na oklejenie/udekorowanie kuchennych szafek w aneksie? Mam proste, białe szafki z ikei i chciałabym je jakoś ożywić. Widziałam takie super okleiny specjalne, np z motywami owoców albo kawy, ale bardzo drogie.

Moze ktoś z Was oklejał sobie czymś szafki i może mi poradzić jak to zrobić tańszym kosztem? Co ważne - wolałabym, żeby dekorację można było zdjąć lub bez szwanku dla szafki wymienić po np. 2 latach

Będę wdzięczna

Odpowiedz na/ edytuj Dekoracja kuchennych szafek